fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist Ethereum’un neden 10.000 doları aşacağını anlattı

Ünlü analist Ethereum’un neden 10.000 doları aşacağını anlattı

Ünlü analist Ethereum’un neden 10.000 doları aşacağını anlattı
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Twitter üzerinden @TheCryptoLark ismiyle Ethereum tahminlerini paylaşan, Lark Davis, ETH fiyatının 10.000 doları aşacağına inandığını söyledi.

Ünlü analist Ethereum’un neden 10.000 doları aşacağını tane tane anlattı

Ethereum boğası olarak öne çıkan ünlü analist Lark Davis, üç ana faktörün ETH fiyatını 10 doların üzerine çıkarmaya yardımcı olabileceğine inanıyor: Merkezi olmayan finans (DeFi) ve non-fungible tokenler (NFT), artan ETH talebi ve Londra ağ yükseltmesinin bir parçası olarak 5 Ağustos’ta etkinleştirilen işlem ücreti yakma mekanizması.

https://twitter.com/TheCryptoLark/status/1427865349731479560

Ethereum konusunda son derece pozitif olan bir başka fenomen yorumcu da YouTube üzerinden yayın yapan “Coin Bureau”.

Coin Bureau da Ethereum için şu yorumda bulunuyor:

Bütün temel faktörlere bakıp da Ethereum’un geleceği hakkında son derece iyimser olmamak zor. Londra Hard forku, Etheruem topluluğunun temel protokol güncellemesinin nasıl sorunsuz gerçekleştirilebileceğini gösterdi. ETH 2.0 güncellemesinin geldiğinde işin nasıl kolayca yürütüleceğinin harika bir örneği idi. Proof-of Stake birleşmesi geldiğinde, ETH’nin nasıl yıldan yıla, günden güne, blok blok arzı azalan bir paraya dönüştüğünü göreceğiz.

ETH piyasa tarafından istifleniyor, istifleniyor ve açık pazardan kaldırılıyor.

Fenomen hesap ayrıca uzun vadede, ETH fiyatının 17.000 dolara kadar çıkabileceği görüşünde.

ETH 17.000 dolar olsaydı, bu ona Microsoft’unkine eşdeğer bir piyasa değeri verirdi. Ethereum’un bir gün tam olarak neye güç vereceğini bilmek akıl almaz bir şey mi

Canlı ETH fiyatı: $ 2,929.65

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

İlgili: Ethereum haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: