Loading...
btc
BTC
-0.51%
Bitcoin
63.472,41 USDT
eth
ETH
-0.12%
Ethereum
3.080,49 USDT
bch
BCH
-2.16%
Bitcoin Cash
476,34 USDT
xrp
XRP
0.61%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-1.56%
Litecoin
78,70 USDT
bnb
BNB
1.41%
Binance Coin
545,18 USDT
sol
SOL
2.49%
Solana
139,62 USDT
avax
AVAX
0.77%
Avalanche
35,03 USDT
ada
ADA
-0.38%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.78%
Poladot
6,65 USDT
doge
DOGE
0.57%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.87%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analist ETH DOT ve iki altcoin için umutlu haberler verdi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir kaç altcoin için umutlu haberler var.Yakından takip edilen bir kripto analisti ve yatırımcısı Pentoshi, dijital varlık piyasasında devam eden düzeltmeye rağmen Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve diğer iki altcoin için yeni yükselişler gördüğünü söylüyor.

 

Uzman kripto analisti ve yatırımcısı , kripto piyasalarındaki zayıflığa rağmen Ethereum, Polkadot ve diğer iki altcoin için gelen rallileri tahmin ediyor

 

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve yatırımcısı, dijital varlık piyasasında devam eden düzeltmeye rağmen Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve diğer iki altcoin için yeni yükselişler gördüğünü söylüyor.

 

Pentoshi takma isimli yatırımcı , 268.200 Twitter takipçisine, önde gelen akıllı sözleşme platformu 3.200 doların üzerinde destekle işlem yapmaya devam ederken Ethereum’un önümüzdeki haftalarda ralli yapmasını beklediğini söyledi.

 

“Geç satıcıların cezalandırılacağı bir süreç var ve bunun bir boğa piyasasında bir günlük, üç günlük ve bir haftalık destek olduğu anlaşılacak. Grafikte düşüş yok. Alıcılar muhtemelen 1-2 hafta içinde ödüllendirilecek.”

 

altcoin Ünlü analist ETH DOT ve iki altcoin için umutlu haberler verdi!

 

Polkadot’a bakıldığında Pentoshi, temel bir katalizörün çiftin değerini daha yüksek seviyelere çıkarabileceğine inandığı için Bitcoin’e (DOT/BTC) karşı birlikte çalışabilir blockchain konusunda iyimser.

 

“Şimdi resmi girişleri arıyorum. Belki aptal olabilirim ama bence, bu kesinlikle yoluna devam edecek”

 

FA (temel analiz) sonuçlarında, önümüzdeki 4-6 hafta içinde bunu daha da ileriye götürmesi gereken parachainlere sahip görünüyor.

Giga şu anda titreşimler gönderiyor. Yakında BTC ile birlikte fiyat ilerlemesi görülecek gibi.”

 

altcoin Ünlü analist ETH DOT ve iki altcoin için umutlu haberler verdi!

 

Parachainler, çeşitli kullanım durumlarını gerçekleştirmek üzere özelleştirilebildikleri için Polkadot ağının kalbidir. Polkadot’un açıklamasına göre, parachainler bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşmeler platformu Tezos (XTZ). Pentoshi, Tezos’un katman 1 platformlarına artan yatırımcı ilgisinin ortasında %40’ın üzerinde toparlanacağını tahmin ediyor.

 

“Gelecek hafta USD eşleşmesinde  fiyat keşfi, BTC eşleşmesinde ise  üst dirence doğru yükseliyor.”

 

Gecikmiş L1 oldu ama artık umut var. Organik olarak çok fazla şey oluyor ve ancak titreşimler önümüzdeki hafta neler olacağını görmemize yardımcı oluyor.

 

“Bu boğa. Bence 10 dolar ve üstünü işaret ediyor.”

 

altcoin Ünlü analist ETH DOT ve iki altcoin için umutlu haberler verdi!

 

Sıradaki altcoin , yatırımcının 0,000008 BTC veya 0,36 dolar’da dirence yakın konsolide etmeye devam ederken,  Bitcoin’e (SKL/BTC) karşı çıkmaya hazır olduğunu söylediği elastik blok zinciri ağı SKALE. Pentoshi ayrıca SKL/BTC’nin değerini yükseltebilecek birkaç temel katalizörden de bahsediyor.

 

“Biraz  SKALE aldım ama daha çok FA ile ilgileniyorum. Gazsız NFT’ler (değiştirilemeyen tokenler ) ve ölçeklendirme geliyor. Grafik harika görünüyor, ancak bence küçük bir hamleye dönüşecek gibi. Swing ticaret aralığı düşükten yüksek aralığa doğru hareket ediyor. Bence son yükseliş trendi  kırılmaya doğru birikimin başlangıcı olabilir ve bunun zaman dilimi 2-4 hafta olabilir.”

 

altcoin Ünlü analist ETH DOT ve iki altcoin için umutlu haberler verdi!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.