BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Ünlü analist ETH DOT ve iki altcoin için umutlu haberler verdi!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ünlü analist ETH DOT ve iki altcoin için umutlu haberler verdi!

Ünlü analist ETH DOT ve iki altcoin için umutlu haberler verdi!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bir kaç altcoin için umutlu haberler var.Yakından takip edilen bir kripto analisti ve yatırımcısı Pentoshi, dijital varlık piyasasında devam eden düzeltmeye rağmen Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve diğer iki altcoin için yeni yükselişler gördüğünü söylüyor.

 

Uzman kripto analisti ve yatırımcısı , kripto piyasalarındaki zayıflığa rağmen Ethereum, Polkadot ve diğer iki altcoin için gelen rallileri tahmin ediyor

 

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve yatırımcısı, dijital varlık piyasasında devam eden düzeltmeye rağmen Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve diğer iki altcoin için yeni yükselişler gördüğünü söylüyor.

 

Pentoshi takma isimli yatırımcı , 268.200 Twitter takipçisine, önde gelen akıllı sözleşme platformu 3.200 doların üzerinde destekle işlem yapmaya devam ederken Ethereum’un önümüzdeki haftalarda ralli yapmasını beklediğini söyledi.

 

“Geç satıcıların cezalandırılacağı bir süreç var ve bunun bir boğa piyasasında bir günlük, üç günlük ve bir haftalık destek olduğu anlaşılacak. Grafikte düşüş yok. Alıcılar muhtemelen 1-2 hafta içinde ödüllendirilecek.”

 

 

Polkadot’a bakıldığında Pentoshi, temel bir katalizörün çiftin değerini daha yüksek seviyelere çıkarabileceğine inandığı için Bitcoin’e (DOT/BTC) karşı birlikte çalışabilir blockchain konusunda iyimser.

 

“Şimdi resmi girişleri arıyorum. Belki aptal olabilirim ama bence, bu kesinlikle yoluna devam edecek”

 

FA (temel analiz) sonuçlarında, önümüzdeki 4-6 hafta içinde bunu daha da ileriye götürmesi gereken parachainlere sahip görünüyor.

Giga şu anda titreşimler gönderiyor. Yakında BTC ile birlikte fiyat ilerlemesi görülecek gibi.”

 

 

Parachainler, çeşitli kullanım durumlarını gerçekleştirmek üzere özelleştirilebildikleri için Polkadot ağının kalbidir. Polkadot’un açıklamasına göre, parachainler bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşmeler platformu Tezos (XTZ). Pentoshi, Tezos’un katman 1 platformlarına artan yatırımcı ilgisinin ortasında %40’ın üzerinde toparlanacağını tahmin ediyor.

 

“Gelecek hafta USD eşleşmesinde  fiyat keşfi, BTC eşleşmesinde ise  üst dirence doğru yükseliyor.”

 

Gecikmiş L1 oldu ama artık umut var. Organik olarak çok fazla şey oluyor ve ancak titreşimler önümüzdeki hafta neler olacağını görmemize yardımcı oluyor.

 

“Bu boğa. Bence 10 dolar ve üstünü işaret ediyor.”

 

 

Sıradaki altcoin , yatırımcının 0,000008 BTC veya 0,36 dolar’da dirence yakın konsolide etmeye devam ederken,  Bitcoin’e (SKL/BTC) karşı çıkmaya hazır olduğunu söylediği elastik blok zinciri ağı SKALE. Pentoshi ayrıca SKL/BTC’nin değerini yükseltebilecek birkaç temel katalizörden de bahsediyor.

 

“Biraz  SKALE aldım ama daha çok FA ile ilgileniyorum. Gazsız NFT’ler (değiştirilemeyen tokenler ) ve ölçeklendirme geliyor. Grafik harika görünüyor, ancak bence küçük bir hamleye dönüşecek gibi. Swing ticaret aralığı düşükten yüksek aralığa doğru hareket ediyor. Bence son yükseliş trendi  kırılmaya doğru birikimin başlangıcı olabilir ve bunun zaman dilimi 2-4 hafta olabilir.”

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler:

Total
0