1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist bu altcoinin 500 kat büyüyeceğini söylüyor! Ekibi ilgi çekici

Ünlü analist bu altcoinin 500 kat büyüyeceğini söylüyor! Ekibi ilgi çekici

Ünlü analist bu altcoinin 500 kat büyüyeceğini söylüyor! Ekibi ilgi çekici
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto analisti Randall Trzaska, aboneleri için yaptığı yayında bu altcoinin 500 kat büyüyebileceğini söyledi. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist bu altcoinin 500 kat büyüyeceğini söylüyor!

Altcoinler geçtiğimiz hafta yaşadıkları yükselişin ardından son günlerde bir geri çekilme görüyor. Ancak aralarından bazıları piyasanın genel görünümünün dışında. Algorand, Quant, Terra ve AVAX bunlardan bazıları.

Altcoin piyasası yatırımcıların ilgisini çekerken ünlü analist Randall Trzaska, daha önce Helyum’un (HNT) artışına dikkat çektiğini ve yeni bir altcoinin bu potansiyele ulaşmak üzere olduğunu belirtti. Trzaska’nıun üzerinde durduğu bu altcoin  Cirus (CIRUS) .

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Tüccar, Cirus’un (CIRUS) en iyi destekçilere ve danışman ekibine sahip olduğunu güçlü bir şekilde vurguluyor. Özellikle eski Apple CEO’su Gil Amelio ve Seagate’in kurucu ortağı Finis Conner, Circus’un kıdemli danışmanları oldu.

Cirus Foundation, donanım, yazılım ve simgeleştirilmiş ekonomideki en son gelişmelerden yararlanarak sahiplik ekonomisini hızlandırmak için tasarlanmış çok katmanlı bir ekosistem.

CIRUS, Ağ ve harici platform etkileşimlerinin yerel para birimidir. https://simpliolabs.com  CIRUS tokeninin toplam Sabit Arzı 250.000.000.

Randall Trzaska şu anda BitMart’ın BitMart kullanıcıları için toplam 12.800 CIRCUS ödülüyle CIRCUS Üçlü Listeleme Avantajları sunduğunu söyledi.

Videonun çekildiği sırada CIRCUS, yalnızca 23 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 0,9 dolardan işlem görüyordu. Madeni para, ilk listeleme gününden itibaren %59 arttı. Anlık olarak ise Coinmarketcap verilerine göre 0,9 dolardan işlem görüyor. Toplam piyasa değeri ise 25 milyon dolar olmuş durumda.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.