1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analist: Bitcoin ve Ethereum tabanlı altcoine büyük bir pump geliyor

Ünlü analist: Bitcoin ve Ethereum tabanlı altcoine büyük bir pump geliyor

Ünlü analist: Bitcoin ve Ethereum tabanlı altcoine büyük bir pump geliyor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin ve Ethereum tabanlı DeFi altcoininde çok büyük bir pump’ın yaklaştığını söylüyor. Analistin açıklaması ve tahminini ayrıntılarına bakalım.

Ünlü analist: Bitcoin ve Ethereum tabanlı altcoine büyük bir pump geliyor

Ünlü bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının dev bir pump yapmaya doğru gittiğini düşünüyor. Ancak traderleri “bir miktar daha sabırlı” olması gerektiği konusunda da uyarıyor.

Kripto para piyasasında Credible Crypto takma adıyla ünlü analist, Twitter’de 343.400 abonesine yaptığı açıklamada, BTC’de aylık mumun 10.000 dolarlık bir değer artışı yaşayabileceğini söylüyor.

Trader aynı zamanda bir uyarı da yapıyor. Ona göre Bitcoin’in Pazartesi akşamı 29.000 doların altına dalış yapması bahsettiği yükselişin geç yaşanmasına yol açabilir. BTC bu hafta başında yeni bir düşüşle 28.500 dolara kadar ulaşmıştı. Ardından 30.000 dolara sıçrama ve yeniden 29.000 dolara dönüş gördük. Analist Credible de şöyle diyor:

“Son aşağı yönlü düşüş traderlerin bir miktar daha sabırlı olması gerektiğini gösteriyor. Bu yüksek zamanlı grafiklerde hiçbir şeyi değiştirmiyor. Sadece düşük zamanlı grafiklerde boğa momentumunu duraklatıyor.”

İlgili – Ünlü ekonomist açıkladı: Bitcoin fiyatı yükselir mi, düşer mi?

Analist 2022'de patlama yapacak Ethereum tabanlı altcoini açıkladı!

Analist aynı zamanda merkezsiz finans (DeFi) altcoini Curve (CRV) fiyatı konusunda da boğa. Burada birçok short pozisyonun zararlı bölgede olduğuna dikkat çekiyor. Ona göre bu shortlar, pozisyonlarını terk etmek zorunda kalacak.

Analist yeni bir sıçrama bekliyor. Ancak ardından CRV fiyatının 0.50 dolar bölgesinin ortasına çekileceğini de belirtiyor. Ama eğer burayı korursa yeni bir sıçrama gelir. Ona göre burada dip doğrulandı.

CRV şu an 0.578 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte ise yüzde 3,7 düştü. Piyasa değerine göre 83. sırada.

İlgili – Kurumsal sermayenin aktığı 3 önemli altcoin: XRP…

Kaynak

Etiketler: