Loading...
btc
BTC
0.21%
Bitcoin
64.276,74 USDT
eth
ETH
-0.47%
Ethereum
3.502,03 USDT
bch
BCH
0.27%
Bitcoin Cash
383,98 USDT
xrp
XRP
-0.37%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.29%
Litecoin
73,95 USDT
bnb
BNB
-0.35%
Binance Coin
584,09 USDT
sol
SOL
0.4%
Solana
135,14 USDT
avax
AVAX
-3.72%
Avalanche
26,46 USDT
ada
ADA
-0.43%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
-0.57%
Poladot
5,58 USDT
doge
DOGE
0.02%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analist Benjamin Cowen’den kripto yatırımcılarına önemli altcoin uyarısı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, altcoin yatırımcılarına önemli bir uyarıda bulunuyor. Analistin açıklaması ve altcoinler ile ilgili öngörüsünün ayrıntılarına bakalım.

Ünlü analist Benjamin Cowen’den kripto yatırımcılarına önemli altcoin uyarısı

Geniş bir kripto yatırımcısı kitlesi tarafından takip edilen ünlü analist Benjamin Cowen, bu yılın geriye kalan aylarında birçok altcoinin büyük bir çöküş yaşayacağını ifade ediyor. Ona göre birçok altcoin bu çöküşten sonra toparlamayacak.

Analist Cowen, Youtube’da 787.000 abonesi ile yeni bir video paylaştı. Burada ufukta yeni bir altcoin çöküşü olduğunu söylüyor. Analist bu çöküşten sonra birçok kripto paranın geri gelmeyeceğini iddia ediyor. Şöyle konuşuyor:

“Şuna katılıyorum. Altcoin piyasası bir bütün olarak sonunda yükselişe geçecek. Ancak şu an bulunan altcoinlerden birçoğu yükselişe geçecek piyasanın bir parçası olmayacak. Bazıları tabii ki olacaklar. Bazıları da nihayetinde yeni zirveler görecekler.

Ancak maalesef birçoğu yeni zirveler görmeyecek. Öyle bir senaryo görebiliriz ki altcoin piyasası 323,5 milyar dolar bölgesinde bir süre geçirebilir. Hatta belki de 290 milyar dolar aralığına da gerileyebilir. Ardından havlu atarak daha düşük seviyeler görülecek ve depresyon aşaması olacak. Bunlar 2024 olmadan görülecek.”

İlgili – Ünlü analist, halving sonrası rallide Bitcoin fiyatının ne zaman zirve yapacağını açıkladı

Ünlü analist Benjamin Cowen’den kripto yatırımcılarına önemli altcoin uyarısı

Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Analist, bahsettiği depresyon aşamasından sonra altcoinlerin bir “rönesans” yaşayacağını inanıyor. Ona göre bu rönesans Fed’in para politikasında değişime geçeceği dönemde yaşanacak. Cowen, Fed’in gelecek yıl bahsettiği para politikası değişimini yapacağını düşünüyor. Şöyle devam ediyor:

“Fed bahsettiğim dönüşümü yaparsa, bu altcoin piyasasının hemen yükseleceği anlamına gelmiyor. Biraz zaman alabilir çünkü bu yıl değişim yaparlarsa Fed yalnızca çok çok küçük bir miktar kesinti yapmış olacak.”

İlgili – Doğru tahminiyle ünlü analist, neden 2024’te Bitcoin rallisi beklediğini açıkladı

İşte, analistin ilgili açıklamaları:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.