1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Türkiye merkezli Bitcoin ve kripto para platformu kapandı!

Türkiye merkezli Bitcoin ve kripto para platformu kapandı!

Türkiye merkezli Bitcoin ve kripto para platformu kapandı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Türkiye merkezli bir Bitcoin ve kripto para platformu işlemlerine ara verdi. Türkiye’nin en büyük 5 kripto para borsasından biri olan Coinzo.com işlemlerini durdurdu.


Türkiye merkezli Bitcoin ve kripto para platformu kapandı!

Günlük 500 milyon liralık işlem hacmine ulaşabilen İzmir merkezli kripto para borsası işlemlerini sonlandırdı.

Borsa yatırımcılarının paralarının güvende olduğunu ve çekebileceklerini bildirdi.

Lütfen Bkz: Ünlülerden şok Bitcoin yorumları! BTC’nin geleceğine dair müthiş öngörüler

Coinzo.com’dan yapılan açıklama şu şekilde:

 

Değerli Coinzo Kullanıcıları,

Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak 2018 yılından beri faaliyet içinde olduğumuz dijital varlık servis sağlayıcı (kripto para platformu) hizmetimizi sonlandırma kararı aldık. www.coinzo.com’a erişim 6 ay süresince açık olacaktır.

Kullanıcılarımız bu süreç içerisinde TRY ve kripto para bakiyelerini çekebilecek, alım/satım işlemleri hariç tüm özellikleri kullanabileceklerdir.

Coinzo platformunda alım/satım işlemleri 11 Ekim 2021 Pazartesi saat 09:00 itibariyle durdurulmuştur. Faaliyet sonlandırma süreci için ilgili kurumlara bilgi verilmiştir. Destek ekibimiz bu süre boyunca kullanıcılarımızın sorunlarına çözüm üretmeye devam edecektir. Süreç hiç bir kullanıcımızın mağdur olmaması için özenle yönetilecektir.

Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak kullanıcılarımızın karşısına yine “kripto para ve blockchain” sektöründe yeni projelerle çıkmayı hedeflemekteyiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Coinzo Ekibi