fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Tüm tasarrufunu Dogecoin’e yatıran adamın şaşırtan hikayesi!

Tüm tasarrufunu Dogecoin’e yatıran adamın şaşırtan hikayesi!

Tüm tasarrufunu Dogecoin’e yatıran adamın şaşırtan hikayesi!
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tüm tasarrufunu Dogecoin’e yatırdı bir haftada milyoner oldu. Yatırımcılar Reddit’te Doge milyoneri olduklarını ilan ediyor. Detaylar haberimizde

Tüm tasarrufunu Dogecoin’e yatıran adamın şaşırtan hikayesi

Dogecoin cuma günü tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Kripto para birimi son haftalarda istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Çarşamba günü ilk kez on senti aştı. Tesla’nın CEO’su Elon Musk tarafından hararetle desteklenen Dogecoin, cuma sabahı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.43 USD’ye ulaştı.

Reddit kullanıcıları, kripto paranın başarısını kutladılar ve bazı kullanıcılar son yükselişin kendilerini milyoner yaptığını açıkladılar.

Bkz: DOGE, DOGE haberleri ve son dakika gelişmeleri

İsmini açıklamayan bir Dogecoin yatırımcısı Newsweek’e açıklamalarda bulundu. Tüm yaşamı boyunca tasarruflarından biriktirdiği 188,000 dolarını bu şubat ayında Dogecoin’e yatırdığını söyledi. Yatırımcı son kripto patlaması nedeniyle Dogecoin yatırımının cuma sabahı itibariyle 2 milyon doların üzerine çıktığını söyledi. Haberi ilk olarak beklenmedik şekilde Reddit’te kullanıcılarla paylaştı.

koinmedya_paradex

“Dogecoin’i keşfettim ve yaklaşık bir hafta boyunca kripto paranın tüm artıları ve eksileri üzerine yoğun bir araştırma yaptıktan sonra karar verdim ve tüm hisse senetlerimi sattım. Tüm tasarruf hesaplarımı boşalttım ve son dolarıma kadar Dogecoin’e koydum.” 

Dogecoin yaratıcıları yatırımcılara fiyat oynaklığına karşı uyarılarda bulunuyor. Dogecoin’in yaratıcılarından Billy Markus, perşembe günü tweet attı ve son kazanımlara rağmen, insanların dikkat etmesi gerektiğini söyledi.

Öte yandan, Dogecoin’in (DOGE) piyasa değeri sıralamasındaki sarsıcı artış ile blok zincirinin ölçümleri son 24 saat içinde yeni zirvelere çıkarken DOGE balinaları da uyandı.

BitInfoCharts’tan alınan verilere göre, geçtiğimiz gün blok zincirinde 12 milyar doların üzerinde DOGE aktarıldı. Bu sayıyı bağlama oturtmak için örnek vermek gerekirse Ethereum blok zinciri aynı gün sadece 6 milyar dolar değerinde Ether ( ETH ) işledi.

Dogecoin anlık olarak 0,3008 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

koinmedya_brave