fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Tron CEO’sundan çılgın kripto alımı!

Tron CEO’sundan çılgın kripto alımı!

Tron CEO’sundan çılgın kripto alımı!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tron CEO’su Justin Sun heyecan veren bir kripto alımı yaptı. Sun bir Non-Fungible Token’a milyonlarca dolar ödedi. Detaylar haberimizde.

Tron CEO’sundan çılgın kripto alımı!

Tron CEO’su Justin Sun’dan oldukça ilginç bir çıkış geldi. Justin Sun kripto ekosisteminin popüler oyuncusu Non- Fungible Token (NFT) satın aldı.  Hem de oldukça dikkat çeken bir rakama. En pahalı ikinci CryptoPunk olan TPUNK 3442’yi TRX’te 10,5 milyon dolar (120 milyon TRX) karşılığında satın aldı.

Tpunk 3442’yi 120 milyon #TRX’e (10,5 milyon dolar) satın aldım ve koleksiyon olarak @apenftorg’a bağışladım. Yeni punk avatarım ve TRON NFT toplulukları için heyecanlıyım!”

Justin Sun NFT konusundaki harcamaları ile biliniyor. Ancak daha önce hiç bu kadar yüksek bir fiyat ile bir NFT satın almamıştı. Bilindiği gibi CryptoPunk koleksiyonu NFT dünyasında birçok kişinin dikkatini çeken piksel avatarlardan oluşuyor. CryptoPunks, en iyi bilinen NFT’ler arasındadır. Ethereum blok zincirinde saklanırlar. Her biri birbirinden farklı olan bu piksel NFT’ler oldukça uçuk fiyatlara satılıyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Fiyat açısından, CryptoPunk TPUNK 3442, yaklaşık 11.8 milyon dolara satılan CryptoPunk 7523’ten sonra ikinci sırada.

tron Tron CEO’sundan çılgın kripto alımı!

Geçtiğimiz gündelerde ödeme devi Visa da serinin bir başka NFT’sini satın aldığını açıklamıştı. CryptoPunk 7610 adlı eseri 49,5 ETH karşılığında satın alan Visa eseri NFT ekosistemine dikkar çekmek için aldığını açıklamıştı.

NFT pazarı gün geçtikçe daha fazla büyümeye ve dikkat çekmeye devam ediyor. Kripto ekosisteminin bu popüler pazarı yılın ilk 6 ayında 2,5 milyar dolarlık bir Pazar hacmine ulaştı. Piyasanın düşüş yaşadığı anlarda bile gücünden bir şey kaybetmeyen NFT pazarı yılın ikinci yarısında da rekora hazırlanıyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.