1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Travala (AVA) rehberi: AVA token nedir?

Güncel Travala (AVA) rehberi: AVA token nedir?

Güncel Travala (AVA) rehberi: AVA token nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Travala (AVA token) nedir? Travala’da bu projelerden biri ve seyahatlerinizde rezervasyon yapmak için kullanabilirsiniz. Piyasalarda, müşterileri ve satıcıları doğrudan bağlayıcılığı olan Blockchain üzerinde tasarlanan tamamen yeni bir borsa platformudur.


Travela (AVA token) nedir? 

Travala-ava-token-nedirSeyahatleriniz ve tatilleriniz için rezervasyon yaparken kripto para piyasasından yararlanmanız çok zor bir olgudur. Seyahat imkanı sağlayan şirketlerde diğer şirketlerle ortak hareket etme durumu oldukça yaygındır. Bu şirketlerin çoğu, kripto para ile iş yapmaktan genelde kaçınırlar, dolayısıyla kayda değer bir etkide bulunamazsınız.

AVA token nasıl çalışır?

Travala pazar yerinin alfa versiyonu çok güven veriyor. Ekip, dünya çapında bilinen önde gelen otel markalarıyla işbirliği yaptı. Bu girişim şu anda Vietnam ile sınırlı olmasına rağmen, otel firmalarından Marriott, Hyatt, Hilton ve Intercontinental gibi önemli marka ve isimlerle çalışıyor. Bu otellerin hepsinin uygun bir pazar yeri üzerinden mümkün olan en iyi fiyatla rezervasyon yaptırması Travela’yı değerlendirmeye değer kılıyor.

Şu anda, Travala çok çeşitli para birimlerini desteklemekte. Fiyatlar, sipariş sırasında AVA’nın değerine göre yapılacak olsa da, kullanıcılar USD, EUR, GBP ve AUD ile rezervasyonlar için ödeme yapabiliyorlar. Bu aşamada bilinen kripto paraların desteklerini açıklanmaması ise  hayal kırıklığı oluşturuyor.

Platformun diğer kullanışlı özellikleri arasında belirli ülkeleri veya şehirleri incelemek, oda büyüklüğünü belirlemek ve check-in ve check-out tarihlerini seçmek yer alıyor. Tüm arama sonuçları beş yıldızlı otellerle başlayıp diğer düşük oranlı otellerle devam ediyor. Kullanıcılar, uygun gördükleri fiyat veya olanaklara göre de filtre uygulayabiliyorlar

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

AVA TOKEN NEDİR?

Her projede olduğu gibi Travala projesinin de kendine has tokeni vardır. AVA tokeninin bu projede faydalı olup olmayacağı, bu aşamada öngörmek çok zor. Platformdaki tüm rezervasyonlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olmasına rağmen, durumu henüz netlik kazanmadı. Kullanıcılara yaptıkları rezervasyonlarında % 45’e kadar tasarruf etme imkanı sağlayacağı iddia ediliyor.

Tam yol ileri

Travala piyasanın alfa versiyonu girişimi, seyahatte rezervasyon sektörünü yerle bir edecek gibi duruyor. 2018 senesi boyunca ekip, platformun işlevselliğini büyütmeye devam edecek ve listeye daha fazla oteli de ekleyecek. Travala’nın cüzdan uygulaması da yakında piyasaya sunulacak. Diğer entegre özellikler arasında birimler arası sohbet, itiraz, iade sistemi ve rezervasyon için akıllı mukavele de bulunuyor.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.