1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Tecrübeli trader bu altcoin için en iyi alım seviyesini açıkladı!

Tecrübeli trader bu altcoin için en iyi alım seviyesini açıkladı!

Tecrübeli trader bu altcoin için en iyi alım seviyesini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Youtube kanalı InvestAnswers’in analisti yeni bir yayında bu altcoin için en iyi alım seviyesini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Tecrübeli trader bu altcoin için en iyi alım seviyesini açıkladı!

Piyasanın son haftada bir miktar geri çekilmesi en iyi seviyelerden alım yapmak isteyen yatırımcıların dikkatlerini kripto paralara çevirdi. Düşük seviyelerden yapılan girişler alım baskısını artırınca kripto piyasası yönünü tekrar yukarı doğru çevirdi.

İlgili: Polygon (MATIC) nedir?

InvestAnswers’ın analisti ise bu dönemlerde dikkatini en fazla çeken altcoinin Polygon (MATIC) olduğunu açıkladı. 444 binden fazla abonesi bulunan kanalda yeni analizlerin paylaşıldığı bir yayın yapıldı.

Analist, Polygon’un (MATIC) için en iyi altcoinlerden biri olduğunu içeren değerlendirmeler yaptı. Analist ayrıca, hesaplamalarına göre Polygon’un Ethereum (ETH) ve Solana’dan (SOL) sonra üçüncü en yüksek “akıllı sözleşme platform puanına” sahip olduğunu söylüyor.

“Polygon (MATIC), en düşük riske ve son derece yüksek benimsenme oranına sahiptir. Özellikle bu kripto kışında olan her şeyi göz önünde bulundurarak değerlendirme yapıyorum. Çok sağlam günlük aktif kullanıcıları var. ZK (sıfır bilgi) toplama işlevine sahiptir ve Ethereum’un hisse kanıtına geçişi, L2’lere olan ihtiyacı hiçbir şekilde ortadan kaldırmayacaktır.”

Tecrübeli trader, 0,60 ABD dolarının Poligon için “oldukça sağlam” bir tarihsel destek seviyesi olduğunu söyledi.  Ayrıca 0,65-0,66 doların altcoin için çok önemli bir giriş seviyesi olduğuna dikkat çekti.

İlgili: Polygon (MATIC) fiyat tahmini

Polygon (MATIC), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,82 dolardan işlem görüyor. MATIC, son 24 saatte %4,5 değer kazandı. Altcoin, 6,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer MATIC’i kripto piyasasının en değerli varlıkları sıralamasında 15’inci sırada.

MATIC, 27 Aralık 2021’de 2,21 dolarlık değer ile tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) gördü. Kripto para o günden bu yana en yüksek değerinin %71,79’unu kaybetmiş durumda.

Günlük Polygon (MATIC) fiyat hareketleri

altcoin Tecrübeli trader bu altcoin için en iyi alım seviyesini açıkladı!

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: