Loading...
btc
BTC
0.08%
Bitcoin
65.026,10 USDT
eth
ETH
-1.1%
Ethereum
3.521,23 USDT
bch
BCH
0.8%
Bitcoin Cash
392,07 USDT
xrp
XRP
-0.52%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.65%
Litecoin
74,99 USDT
bnb
BNB
-1.19%
Binance Coin
592,19 USDT
sol
SOL
-1.38%
Solana
133,75 USDT
avax
AVAX
2.7%
Avalanche
27,67 USDT
ada
ADA
0.7%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
-1.53%
Poladot
5,71 USDT
doge
DOGE
1.52%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.29%
Shiba Inu
0,00 USDT

Tecrübeli trader bu altcoin için en iyi alım seviyesini açıkladı!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Youtube kanalı InvestAnswers’in analisti yeni bir yayında bu altcoin için en iyi alım seviyesini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Tecrübeli trader bu altcoin için en iyi alım seviyesini açıkladı!

Piyasanın son haftada bir miktar geri çekilmesi en iyi seviyelerden alım yapmak isteyen yatırımcıların dikkatlerini kripto paralara çevirdi. Düşük seviyelerden yapılan girişler alım baskısını artırınca kripto piyasası yönünü tekrar yukarı doğru çevirdi.

İlgili: Polygon (MATIC) nedir?

InvestAnswers’ın analisti ise bu dönemlerde dikkatini en fazla çeken altcoinin Polygon (MATIC) olduğunu açıkladı. 444 binden fazla abonesi bulunan kanalda yeni analizlerin paylaşıldığı bir yayın yapıldı.

Analist, Polygon’un (MATIC) için en iyi altcoinlerden biri olduğunu içeren değerlendirmeler yaptı. Analist ayrıca, hesaplamalarına göre Polygon’un Ethereum (ETH) ve Solana’dan (SOL) sonra üçüncü en yüksek “akıllı sözleşme platform puanına” sahip olduğunu söylüyor.

“Polygon (MATIC), en düşük riske ve son derece yüksek benimsenme oranına sahiptir. Özellikle bu kripto kışında olan her şeyi göz önünde bulundurarak değerlendirme yapıyorum. Çok sağlam günlük aktif kullanıcıları var. ZK (sıfır bilgi) toplama işlevine sahiptir ve Ethereum’un hisse kanıtına geçişi, L2’lere olan ihtiyacı hiçbir şekilde ortadan kaldırmayacaktır.”

Tecrübeli trader, 0,60 ABD dolarının Poligon için “oldukça sağlam” bir tarihsel destek seviyesi olduğunu söyledi.  Ayrıca 0,65-0,66 doların altcoin için çok önemli bir giriş seviyesi olduğuna dikkat çekti.

İlgili: Polygon (MATIC) fiyat tahmini

Polygon (MATIC), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,82 dolardan işlem görüyor. MATIC, son 24 saatte %4,5 değer kazandı. Altcoin, 6,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer MATIC’i kripto piyasasının en değerli varlıkları sıralamasında 15’inci sırada.

MATIC, 27 Aralık 2021’de 2,21 dolarlık değer ile tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) gördü. Kripto para o günden bu yana en yüksek değerinin %71,79’unu kaybetmiş durumda.

Günlük Polygon (MATIC) fiyat hareketleri

altcoin Tecrübeli trader bu altcoin için en iyi alım seviyesini açıkladı!

 

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.