1. Home
  2. İnceleme
  3. TOKENS borsası nedir, avantajları nelerdir?

TOKENS borsası nedir, avantajları nelerdir?

TOKENS borsası nedir, avantajları nelerdir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Daha iyi kripto para birimi borsası için birçok potansiyel var. Mevcut ticaret platformlarının çoğu optimal olmaktan uzaktır ve Tokens bu konuda olumlu bir etki oluşturmayı amaçlamaktadır. Ekip, Dinamik Ticaret Hakları ile üstün bir kripto para birimi borsası kurmaya çalışıyor.

TOKENS’İN AMACI

Merkezi borsalardan farklı olarak Tokens, kitlelere “yeni nesil kripto-para birimi ticaret platformu” sağlamayı hedefliyor. Dahası, ekip, ERC20 tokenlerini değiştirmek için güvenilir, şeffaf bir yer sağlamak üzere Dinamik İşlem Haklarını tanıtmak istiyor. ERC20 tokenlerine olan talebin her zamankinden daha büyük olduğu, bu da kullanıcıların söz konusu tokenların değiştirilmesinde daha fazla yol aradığı anlamına geliyor.

TÜM İŞLER NASIL YÜRÜYOR?

ERC20 tokenleri için yeni bir ticaret platformu sağlamak, açık bir nedenle, bugünlerde dikkate değer bir şey değildir. Token, DTR Voice’u tanıtarak kendini bu konuya ayıracak. Dinamik Ticaret Hakları tokenlariına sahip olan topluluk üyelerine, bu işlem platformunun gelecekteki yönüne ve ek çift listelere ilişkin olarak danışılacaktır. Borsaniın olabildiğince çok sayıda para birimini desteklemek istediği düşünüldüğünde, toplum üyelerinin geri bildirimleri uzun vadede çok değerli olabilir.

Tokenların gelişimi, ICO destekçilerine bu tokenlar için kuponlar satarak finanse edilecektir. Her kupon, Dinamik İşlem Hakları tokenı olarak bilinen gelecekteki bir alım satım hakkını temsil eder. Bu tokenla, kullanıcılar kullanmak istedikleri döviz çiftine bakılmaksızın Tokens platformunda işlem yapabilirler. Bir tokenla finanse edilecek ticaret miktarı her zaman dinamik olacaktır.

İlginçtir ki, Tokens platformunu kullanmak için önceden herhangi bir DTR’ye sahip olmak gerekmemektedir. Ancak, DTR tokenları olan kişiler, piyasa işlemlerini tamamlamak için daha iyi bir konumda olacaktır. Bunun nedeni, DTR sahiplerinin en iyi satış fiyatından ücretlendirileceği, ancak DTR sahiplerinin de işlem yaptıkları para biriminde bir ücret tahsil edileceğidir.

AMA BEKLEYİN, DAHA FAZLASI VAR

Ayrıca, Tokens ekibinin, yerel varlığının genel arzını azaltmak için alım satım amacıyla kullanılan DTR tokenlarını yakacağını da belirtmek gerekir. Bu “yanma aşaması” süreci otomatik hale getiren akıllı bir sözleşme ile düzenli olarak gerçekleşecektir. Bu nedenle, dünyadaki herkes Tokens platformuna erişebilir, ancak indirimli işlem ücretleri ve neyle ilgileniyorsanız, hiçbir DTR tokenuna sahip olmanıza gerek yoktur.

TOKENS’IN GELECEĞI

Tokens yol haritasına göre, Nisan ayı başlarında bu yeni ticaret platformunun özel bir beta lansmanını göreceğiz. Haziran ayında mobil uygulama için bir beta planlandı. Platform, bu yılın temmuz ayında halka açıldı. Bu yılın ilerleyen zamanlarında, mobil uygulamanın herkese açık halini göreceğiz. O zamandan sonra her şey bu noktada heyecan verici olacak.

tags: