BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Thodex’in paraları bulundu!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Thodex’in paraları bulundu!

Thodex’in paraları bulundu!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Türkiye merkezli kripto para borsası Thodex’in CEO’su Faruk Fatih Özer, geçtiğimiz bahar aylarında milyarlarca dolar değerindeki kripto parayı alarak Türkiye’yi terk etti. Thodex vurgunu olarak kayıtlara geçen olayda binlerce kişi mağdur edildi.


Thodex’in paraları bulundu iddiası!

Thodex CEO’su milyarlarca dolar değerindeki Bitcoin ve kripto paraları flash bellek büyüklüğündeki bir soğuk cüzdana kaydederek ülkeyi terk etti. Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer’in Arnavutluk’a kaçtığı ileri sürülüyor.

Güne önemli bir gelişme ile uyandık. Zira Thodex vurgunu ile ilişki olduğu iddia edilen kripto paraların Binance borsasına transfer edildiği iddia ediliyor. Faruk Fatih Özer ve diğer zanlıların Binance borsasına kripto para transfer ettiği ileri sürülüyor. Olayın hemen ardından yetkililer tarafından Binance Borsasından söz konusu Bitcoin ve kripto paralara el koymaları istendi.

Thodex Vurgunu ile ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından bir soruşturma yürütülüyor. Savcılık resmi yollarla Arnavutluk’tan Thodex CEO’sunun iadesini istedi. Ancak Arnavutluk yetkililerinden henüz istenilen göz altı ve iade süreci işletilmedi.

Lütfen Bkz: Güney Kore’nin şakası yok: Bitcoin regülasyonlar için tarih verdi!

 Sabah’tan Arzu Kaya’nın haberine göre Thodex vurgunu ile ilgili Bitcoin ve kripto paralar, Binance borsasına transfer edildi. İstanbul Savcılığı ise ilgili hesaplardaki kripto paralara el konulmasını talep etti.

Böylece Thodex mağdurları için bir umut doğdu.

Ayrıntılar birazdan

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.