The Sandbox’da (SAND) bu seviyelere dikkat!

Sandbox SAND coin nedir? SAND/USD yorum, geleceği ve haberleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Meta tabanlı kripto paraların en gözde olanlarından biri de The Sandbox (SAND). SAND’ın teknik göstergelerine ve detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

The Sandbox (SAND) için bu seviyelere dikkat!

Meta tabanlı kripto paraların popülaritesi arttıkça SAND’a olan ilgi de doğru orantılı olarak artıyor. SAND, geçtiğimiz kasım ayında büyük bir patlama yaşadı ve kripto para birimi 25 Kasım 2021’de 8,44 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. O günden bu yana değerinden %44 kaybetmiş olsa da 2022 yılında SAND için büyük beklentiler devam ediyor.

The Sandbox günlük grafik

sand

İlgili: The Sandbox nedir, geleceği nasıl?

Ancak bugünlerde kontrolün ayıların elinde olduğunu unutmamak gerekiyor. 7 Ocak’ta 5,2 dolar seviyesinde bulunan SAND bu seviyelerde tutunamadı ve geri çekildi. Yazım anında Coinmarketcap verilerine göre 4,98 dolardan işlem görüyor.

Bollinger bandının üst sınırı, en güçlü direnç olarak hizmet eden 5,5 dolarda bulunuyor. Bu seviyeden bir sonraki güçlü direnç noktası ise 6,3 dolarda. Bollinger bandının alt limiti, en güçlü desteği temsil eden seviye ise 4,5 dolar.

sand


SAND/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor ve düşüş eğilimi gösteriyor. Oynaklık önemli seviyelerde göründüğünden hareket yükseliş yönüne de düşüş yönüne de dönebilir.

Göreceli Güç Endeksi de (RSI) 39’du ve bu, kripto para biriminin ne aşırı alım sınıfına ne de düşük değerli kategoriye düştüğünü gösteriyor.

SAND/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor. Bu da düşüş momentumunu işaret ediyor. Ancak, piyasanın genel eğilimi ayıların kontrolü uzun süre elinde tutamayacağını gösteriyor.

Sonuç

Önemli direnç noktaları: 5,5 dolar ve 6,3 dolar

Önemli destek noktaları: 4,5 dolar ve 4,0 dolar

Yeni yıldan beri düşüş eğiliminde olan SAND’sa kontrol şimdilik ayıların elinde ancak boğalar 5 dolarlık seviyeyi yeniden ele alıp yükselişi başlatmak istiyor. Piyasa momentumu toparlanma eğilimi gösterdiğinden boğların kontrolü ele almasının daha yüksek ihtimal olduğu görülüyor.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
The Sandbox’da (SAND) bu seviyelere dikkat!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.