1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. The Sandbox, dev şirketle ortaklık kurdu!

The Sandbox, dev şirketle ortaklık kurdu!

The Sandbox, dev şirketle ortaklık kurdu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

The Sandbox (SAND) ile dünyanın önde gelen müzik devlerinden biri olan Warner Music Group ortaklık kurdu. Detaylar haberimizde.

The Sandbox, dev şirketle ortaklık kurdu!

Metaverse ekseni cazibesini artırıyor. Dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri alana dahil olmaya başladı. Geçtiğimiz yıl NFT, ekosistemi spor, müzik, sinema gibi sektörleri kripto dünyasına entegre etmeyi başarmıştı. Metaverse bunu bir adım daha ileriye taşımayı amaçlıyor.

Önde gelen Metaverse tabanlı projelerden biri olan The Sandbox (SAND), bu amaç kapsamında dünyanın en büyük müzik şirketlerinden biriyle ortaklık kurdu. The Sandbox, Metaverse içinde ilk müzik temalı dünyayı yaratmak için dünyaca ünlü Warner Music Group ile anlaştı.

İlgili: Metaverse nedir?

İki dev şirketin yaptığı anlaşma ile artık dünyaca ünlü sanatçıların konserleri Metaverse’de yer alabilecek. Warner Music’in dünyanın en meşhur sanatçılarından oluşan büyük bir yelpazesi bulunuyor.

Warner’ın iş geliştirme dijital şefi Oana Ruxandra, konu ile ilgili yaptığı açıklamada sanatçıların hayranları ile daha önce hiç olmamış bir şekilde etkileşim kurmasını amaçladıklarını belirtti.

“The Sandbox ile ortaklığımız, sanal gayrimenkul sahipliği ile Metaverse’e yeni bir olasılık katmanı daha ekliyor. Warner Music, metaverse’de bir sahil mülkünün eşdeğerini güvence altına aldı. Gerçek dünyadaki sınırlamalara meydan okuyan ve sanatçılarımızın ve hayranlarının daha önce hiç olmadığı kadar etkileşim kurmasına olanak tanıyan kalıcı, sürükleyici sosyal müzik deneyimleri geliştireceğiz.”

The Sandbox’un yöneticisi Sebastien Borget ise The Sandbox’ı yaratıcıların, hayranların ve oyuncuların türünün ilk örneği sürükleyici deneyimlerin keyfini çıkarabilecekleri ve NFT’ler aracılığıyla en sevdikleri müzik sanatçılarıyla daha yakından bağlantı kurabilecekleri eğlenceli bir eğlence yeri olarak şekillendirmeye çalıştıklarını belirtti.

İlgili:The Sandbox (SAND) nedir?

The Sandbox (SAND), gelişmelerin ardından son 24 saat içerisinde %10,31 değer kazandı. SAND, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 3,81 dolardan işlem görüyor. Projenin toplam piyasa değeri 3,528 milyar dolara ulaştı. Kripto para geçtiğimiz yıldan bu yana %4,258 değer kazanarak dikkatleri üzerine çekti.

The Sandbox (SAND) 24 saatlik grafik

the sandbox

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.