1. Home
  2. Güncel Haber
  3. The Graph coin ultra yükseliş modunda, GRT kazandırmaya devam ediyor

The Graph coin ultra yükseliş modunda, GRT kazandırmaya devam ediyor

The Graph coin ultra yükseliş modunda, GRT kazandırmaya devam ediyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

The Graph coin GRT günü yükselişle geçirdi. Kripto alanı web 3 platformu için oldukça istekli. 

The Graph coin ultra yükseliş modunda, GRT kazandırmaya devam ediyor

The Graph coin GRT yazı anında 0.932404 dolardan işlem görüyor. GRT’nin son 24 saatlik işlem hacmi 480.198.054 dolar olarak gerçekleşti.

GRT fiyat artışı, altcoinleri yükselişe geçiren Bitcoin rallisinin ortasında geldi. Graph, geçen hafta bulunduğu 0.677 dolar seviyelerinden bugün itibariyle, 1 dolara kadar çıkmış durumda. Bu GRT’nin 7 günlük süreçte %36’dan fazla artış gösterdiği anlamına geliyor.

Graph (GRT) coin nedir? nasıl alınır?

GRT, kripto alanında blockchainle ilgili hizmet sunan açık kaynaklı merkezsiz bir protokol olan Graph ekosisteminin yerel tokenidir. The Graph, IPFS ve Ethereum gibi ağlar için veri sorgulayan bir indeksleme protokolüdür. Ayrıca, DeFi ve geniş Web3 ekosisteminde bulunan çeşitli uygulamalara güç sağlar. Bunun yanı sıra, herkesin blok zinciri verilerini kurtarmak için GraphQL kullanarak sorgulayabileceği alt grafikler adı verilen açık API’ler oluşturmasına ve yayınlamasına olanak tanır.

The Graph, geçtiğimiz aylarda, Coinbase, Kucoin, Kraken ve Binance ile yaptığı işbirlikleri ile gündeme gelmişti.

İlgili: Graph (GRT) coin nedir? nasıl alınır?

Kaynak