1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Terra Luna fiyatı inanılmaz rekor kırıyor!

Terra Luna fiyatı inanılmaz rekor kırıyor!

Terra Luna fiyatı inanılmaz rekor kırıyor!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Terra Luna fiyatı yeni rekor kırarak taraftarlarına sevinç gözyaşı döktürüyor! Son günlerde inanılmaz bir atak ile çok büyük değer artışı gösteren Terra’da neler oluyor!

Terra Luna fiyatı yeni rekor peşinde!

Hızlı büyüyen kripto para  zinciri TERRAnın  LUNA tokeni, dokuz günlük büyük bir iniş çıkışların  ardından bugün ilk kez 34.25$’a ulaştı. 15 Ağustos’tan bu yana %100 civarında artış gösteren LUNATERRA‘nın yerel varlığı.  Mayıs ayındaki piyasa çöküşünde 4,18$’ seviyelerini gören ancak son 9  günde önemli bir toparlanma gösteren LUNA yatırımcılarının yüzünü güldürmeye başladı;  yaklaşık 13,6 milyar dolarlık piyasa değeriyle en büyük 12. kripto para birimi konumuna yerleşen TERRA takip edilmeyi hak ediyor.

TERRA, öncelikle sabit paralara odaklanan programlanabilir ve öngörülebilir bir para ağıdır. TERRA‘nın önemli projeleri arasında, sabit paralardan getiri elde etmek için bir DeFi platformu olan, sentetik platform Mirror Protocol ve Anchor Protocol yer alıyor. LUNA, genellikle  stabil coinlerin fiyatını dengelemek, yatırımcılarını  teşvik etmek ve maden işlemlerini daha aktif hale getirmek  için kullanılır.

TERRA, son birkaç hafta içinde büyük bir artış görülen birçok  1. Katman blockchainden  biridir. Odaklanmaların  çoğu Ethereum’un “NFT summer” üzerinde ve yakın zamanda EIP-1559 güncellemesini başlatmış olsalar da, diğer birçok zincir de olduğu gibi piyasaya olan güven arttıkça aynı oranda ona da olan   ilgi artmaya devam etti. Cosmos’u destekleyen token ATOM, Ağustos ayına  yaklaşık 13 dolardan başladıktan sonra şu anda 21.33 dolar değerinde. Polkadot‘un DOT’u ayın başından bu yana yaklaşık %53 değer kazandı ve Solana‘nın SOL‘si de piyasadaki hemen hemen her madeni paradan daha iyi performans gösterdi: bu ay %100’ün üzerinde arttı ve 78 dolardan işlem gördü. SOL, yıla 1,52 dolardan başlamıştı , bu da son sekiz ayda %5.000’in üzerine çıktığı anlamına geliyor.

Ve bir çok  1. Katman blockchain ciddi  bir yükseliş yaşarken, haftanın şu ana kadarki en büyük gelişmelerinden biri tartışmasız Bitcoin ile ilgiliydi. https://whitespools.com/ Kripto dünyasının önde  gelen değeri, Pazartesi günü son 100 gün içindeki  ilk  50.000 dolar barajını kırdı . ve bu bize, diğer Katman 1’ler ve pazarın geri kalanı için iyiye işaret olabilir mantığını daha güçlü hissetmemize sebep oluyor. Tarihsel olarak, genellikle Bitcoin büyük bir hamle yaptığında, Ethereum gibi diğer düşük sermayeli varlıklar her zaman hareketlenmelerini onunla paralel olarak  aktifleme eğilimindedir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: