1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. TenX token nedir? Kapsamlı temel analiz
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

TenX token nedir? Kapsamlı temel analiz

TenX token nedir? Kapsamlı temel analiz
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Şu anda kripto paralar inanılmaz derecede popüler olmasına rağmen, Bitcoin veya altkoinleri kullanmak halen oldukça sorunludur. Aslında çok az kişi şifre nakit ödeme kabul etmekte, bu da aracı çözümlere ihtiyaç duyulduğu anlamına gelmektedir. TenX, dijital para birimlerini her zaman ve her yerde harcamanın bir yolunu sağlamayı amaçlıyor. Hem Visa hem de MasterCard bu konsepte şu an çok hevesli olmasa da, kriptokrasi bankamatik kartlarının dünyasında bazı büyük rekabete ihtiyaç duyulduğu açıktır


TENX Token kapsamlı temel analiz?  

Proje, kripto piyasasının küresel ölçekte büyük bir etki yaratmasına yardımcı olmak istemektedir. Bu tür para birimleri harcamak şu an için bir sorun teşkil etmekle birlikte, kripto paralar ile ilgili bankamatik kartlarına ilgi giderek artmaktadır. Hem Visa hem de MasterCard bu ürünleri kapatırken, TenX yine de kullanıcıların bir ödeme kartı kullanarak kriptokrasi harcamalarına izin veriyor. Proje, çoklu kripto para birimlerini destekler ve Bitcoin ve altkoinleri tüm taraflar için çok daha uygun hale getirme işlemini yapar.

TENX Token nasıl çalışıyor? 

Projenin hayata geçirmek istedikleri övgüye değer bir şey olmasına karşın, en büyük soru bütün bunların ne zaman hayata geçeceği. Visa ve MasterCard bu tür konseptlere üçüncu partnerler aracığıyla karşı çıkarken, böyle bir sistemin kolay olmayacağı açıktır. Ama proje baya yol kat etmiş,ekibin hem Android hem de iOS için kripto para harcamalarını daha kolay hale getirecek bir mobil uygulaması ve web uygulaması var.

Projeyi bu kadar cazip kılan şey, tüm işlemler için % 0 işlem ücretidir. Kripto para birimlerini TenX üzerinden harcayan kimse, gelecekte döviz kuru oranlarının halen geçerli olabilmesine karşın ek ücret talep edecektir. TenX uygulamasıyla, yalnızca para göndermek ve almak mümkün değil, aynı zamanda dünyanın herhangi bir ATM’sinden para çekebilirsiniz. Gerçek zamanlı bildirimlerin kart satın alımına bağlı kalmasıyla birlikte, kişinin bakiyesinin nasıl harcandığına ilişkin sekmeleri tutmak çok daha kolay hale gelir.

WaveCrest sorunu projeyi etkilese de, şirket şu an için bir çözüm getiriyor. Bu konuda kart düzenleyicileriyle görüşmeler devam ettiğinden, gelecekteki kartlarla ilgili daha fazla ayrıntı sağlanmadı. Bununla birlikte, Visa ve MasterCard’ın muhalefetiyle, yetenekli bir ortak bulmak oldukça zor olabilir. Şu anda kripto ödeme kartı ortaya çıkarmanın kolay olmadığı için, proje için geleceğin bu konuda ne getireceğini görmek ilginç olacak.

PAY Token ve işlevi

Projenin PAY olarak bilinen kendi tokenı vardır. Bu token ile kullanıcılar TenX ödeme kartını satın alabilirler. Buna ek olarak, token sahipleri TenX işlemlerindeki % 0.5 oranı “ödül” olarak elde edecektir. Bu teşvik, şirketin bu tokenların bir kısmını zaman içinde geri alacağı anlamına gelir.Şüphesiz bu,şirket için görünüşte iyi işleyecek ilginç bir iş modeli.

Projenin geleceği nedir?

Projenin yol haritasına göre, 2018 ve sonrasında çok şey olacak. ERC20 simgelerine destek ve ek kripto para birimleri, 2. Çeyrekte kullanıcılar için uygun hale gelecek ve bu durum kesinlikle 2019 yılının başında TenX kartına ve cüzdanına daha fazla işlevsellik gelecektir. Ödeme kartları için resmi lisansı 2019 yılının 3. çeyreğinde elde edilecek, ancak bu belirli dönüm noktası değişime tabidir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: