1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Taxbit Nedir? Taxbit’in Geleceği Var mı? Yatırım Yapılır mı?

Taxbit Nedir? Taxbit’in Geleceği Var mı? Yatırım Yapılır mı?

Taxbit Nedir? Taxbit’in Geleceği Var mı? Yatırım Yapılır mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Taxbit nedir? Bitcoin ve diğer paralarla ilgili vergi beyannameleri pek çok insan için her zaman büyük bir problem olmuştur. Bazı ilginç araçlar olsa da, bu işlemin daha kolay ve daha düzgün yapılmasına ihtiyaç var. Herkes için olmasa da,  Taxbit bu konuda çok yardımcı olabilir.


Taxbit Nedir? Kapsamlı Analiz

 

Temel Felsefesi

Dışardan görünen; Taxbit, Bitcoin ve diğer çeşitli Altcoin‘lerle bağlantılı vergi beyannamelerinin çok daha düzgün yapılması için dizayn edilmiş gibi duruyor. Taxbit’in vergi makinesi sizin tüm kripto para işlemlerinize gerçek zamanlı vergi etkisini gözlemlemenize izin veriyor. Bu kesinlikle heyecanlandırıcı bir şey ve diğer araçların şu an itibariyle sunamayacağı bir kolaylık.

Taxbit Nasıl Çalışıyor?

Kripto para işlemlerinin üzerindeki gerçek zamanlı vergi etkisini ölçebilme yeteneğine sahip olmak büyük bir başarı.  Şu an itibariyle, kullanıcıların uğraştıkları büyük sorunlardan biri, önceki işlem değerlerini belirleme ve bunların vergi beyannamelerine nasıl etki edeceği. Gerçek zamanlı olarak, işlemleri sürekli Monitorize eden bir araca sahip olma ile denklemde pek çok sorun uzaklaştırılmış oluyor.

Oldukça ilginç olan Taxbit vergi makinesinin, dünyada tüm kripto paraların ve resmi paraların işlemlerini destekleyeceğini idda ediyor. Kullandığı algoritma ile maliyet temelini, kayıp ve kazançları ve de ilişkili her ticari işlemde vergileri kolayca belirleyebilir. Taxbit’in gösterge paneli kullanıcılara kripto para ticaretlerinin tüm yönleriyle ilgili detaylı bir gözden geçirme sağlayacak.

Daha da fazlası ise, otomatik olarak kullanıcıların yıl boyunca vergileri elinde tutmasını sağlayacak. Kullanıcılar vergi beyannameleri için ve herhangi bir majör problem yaşamadan ilişkili fonları ödeyebilmeleri için hazırlanacak. Bunlar kulağa güzel geliyor. Ancak reklamının yapıldığı gibi işe yarayıp yaramayacağı resmi olarak çıkarıldığı vakit zamanla görülecek. Şimdilik projeye resmi çıkarılma tarihi şu ana kadar belli olmamakla birlikte erken ulaşım mümkün.

Taxbit Yol Haritası

Taxbit için mevcut ücretlendirme yapısı temelinde proje, reklamında bahsedilen özelikler çalıştığı takdirde harcanan paraya değmiş gibi görünüyor. Çeşitli borsalar ve cüzdanlar şu an ekleniyor ve kullanıcılar spesifik borsalar için destek talebinde de bulunabilir. Her ne kadar uluslararası vergi yasalarını da birleştirme planı varsa da bu hizmetin ilk önce ABD de yaşayanlar için yararlı olduğu aşikar.

Daha fazlası için  web sayfasını inceleyerek daha fazla anlayabilirsiniz

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: