Loading...
btc
BTC
-1.64%
Bitcoin
63.811,37 USDT
eth
ETH
-0.78%
Ethereum
3.485,65 USDT
bch
BCH
-2.95%
Bitcoin Cash
378,34 USDT
xrp
XRP
-1.58%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-2.34%
Litecoin
72,94 USDT
bnb
BNB
-0.73%
Binance Coin
583,40 USDT
sol
SOL
-2.93%
Solana
129,65 USDT
avax
AVAX
-1.6%
Avalanche
27,14 USDT
ada
ADA
-2.41%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.79%
Poladot
5,60 USDT
doge
DOGE
-1.08%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-2.5%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel OneChain Rehberi: Onechain nedir? Yatırım Yapmaya Değer mi?

OneChain nedir?
OneChain nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

OneChain nedir? OneChain Blockchain’i yepyeni bir seviyeye çıkartmayi hedefleyen bir platform. Bu platform, akıllı telefon uygulaması olarak `dApp` adli bir sohbet platformu formatında dizayn edilip, yüzlerce kripto parayı ışık hızında kullanıcıların birbirine transfer etme olanağını sunacak.


OneChain Nedir? Yatırım Yapmaya Değer mi?

Kısaca OneChain nedir?  dApp iOS ve Android telefonlar icin geliştirildi. Bu uygulama, blockchain ile alakalı yapabileceğiniz herseyi tek bir çatı altında toplayan bir uygulama olarak düşünebiliriz: Mesajlaşma, islem yapma, gönderme, depolama. Bu uygulamanın getirdiği en büyük artı, tamamen açık ve özerk bir ortamdan işletiliyor olması.

Bir kullanıcı olarak, birden çok kripto para destekleyen işlemleri aynı platformda bulma avantajınız olacak. Platform hızlı olmasının yanında çok güvenli olması yönüyle dikkat çekiyor. Kullanıcılar şifreleme yoluyla özel anahtarlarını koruyabilecek. Baska bir kullanıcıya kripto para göndermek sadece 5 sn sürecek.

OneChain Platformu, ayrıca bünyesindeki Süper Wallet kullanıcılarına, 700’den fazla kripto para kullanma destegi sunuyor. Bu cüzdanın en büyük özeliği, diğer mevcut cüzdan kullanıcıların yaşadığı problemlerin aksine, kullanımının bir hayli pratik olması.

dApp platformu (merkezi olmayan uygulamalar) ONE DEX denen, saniyede 20 bin veri isleyebilen bir özelliğe sahip. Bu özelliğin en büyük getirisi, Hack’lenmeye veya virüs bulaşmasına karşı tamamen korunaklı olması.

OneChain, 20 yılı askın AR-GE tecrübesine sahip Kenny Huang tarafından geliştiriliyor.  Kendisi Huobi şirketinde danışmanlık yapıyor ve Bitshares Coin’in  ilk katılımcılarındandır.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.