BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Güncel Talentchain (TTO) rehberi: Talentchain (TTO) nedir?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Güncel Talentchain (TTO) rehberi: Talentchain (TTO) nedir?

Güncel Talentchain (TTO) rehberi: Talentchain (TTO) nedir?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Talentchain blockchain tabanlı, merkeziyetsiz yetenek yönetimi platformudur. Blockchain ve AI (yapay zekâ) ile güçlendirilmiş TalentChain, çeşitli paydaşlarla güvenli bir şekilde doğrulanabilir bilgi varlıklarının eşsiz bir sunumudur.


Talentchain Nedir?

İlk söz olarak “talent” sözcüğünün “yetenek, beceri, hüner” anlamlarına geldiğini belirtmek isterim.

 

Ne tür özellikleri var?

  • Bir öğrencinin profesyonelliğe olan seyahatinin tamamında bir Yetenek Dosyası (Talent Dossier) oluştururken, kurumların da adayları güvenle işe almalarına yardımcı olur.
  • Talentchain, bireyin başlangıçtan yetenekli bir varlığına dönüşümüne kadarki öğrenme/bilgi yolculuğunu kurcalanmaya ve değiştirilmeye karşı korumalı bir beceri deposu (skill repository) olarak hizmet veren, bütün kazanımların kaydedildiği gerçek zamanlı bir defterdir.
  • Bir öğrencinin veya bir profesyonelin akademik sertifikalarını, becerilerini, ödüllerini, rozetlerini ve bireyin öğrenci mi yoksa uzman mı olduğunun bilgilerini muhafaza eden, ömür boyu devamlılığı olan dijital bir pasaporttur. tanımalarını saklayan, ömür boyu süren dijital bir pasaporttur.

Proje, blockchain ekonomisinin “aracıları ortadan kaldırma” ilkesini benimsiyor ve gelirlerini TalentTo (TTO) token’ları yoluyla platform kullanıcıları ile paylaşıyor.

Talentchain  ekibi “Üniversiteler, Şirketler ve İşverenler, Devlet Organları, Noterler ve Bireysel Yetenekler”den oluşan çok büyük bir topluluk oluşturmayı ve bunların birbirlerinden faydalanmalarını amaçlıyor.

İngiltere’deki Yükseköğretim Veri Kontrolü merkezi sadece bu ülkede sahte diploma sertifikaları ve olmayan kurslar satan 220 sahte yüksek öğrenim kurumu belirlemiş.

Bu problem elbette kurumları da etkilemekte ve belge ve bilgilerin kontrol süreci de hem zaman kaybına hem de maliyetlerin artmasına neden olmakta.

Proje, blockchain teknolojisi sayesinde bu tür sahteciliklerin önüne geçmeyi ve maliyetleri de minimuma indirmeyi hedefliyor.

Sistemin işleyiş şeması şu şekilde:

TalentChain nedir

Talentchain üzerinden hem kayıtlı hem de kayıt yaptırmamış enstitüler tarafından sunulan çevrimiçi kurslar için indirimli oranlarla kayıt bağlantıları sağlanacak (Öğrencilere indirim imkânları sağlanacak).

Kariyer Koçları, danışmanlar da doğrudan öğrenciye veya iş adaylarına hizmetlerini sunabilecek.

İş ve kazanç planları hakkında lütfen Whitepaper’a göz atınız.

Talentchain ile rakiplerinin karşılaştırıldığı tablo:

TalentChain nedir

60 sayfalık Whitepaper için tıklayınız.

TTO token bilgileri:

1 TTO = 0.1 USD

Proje ICO sürecinde. Token satış tarihleri henüz netleşmemiş.

ICO Fiyatı: 1 TTO = 0.0003 ETH
Soft cap: 2,000,000 USD
Hard cap: 15,000,000 USD

Partnerleri

TalentChain nedir
Ekip ve danışmanlar yetkin görünüyorlar. Tamamını görmek için tıklayınız.
Proje Malta’ya kayıtlı.
Twitter’a giriş tarihleri Temmuz 2018. Takipçi sayıları 3456. Daha iyi olabilirdi.
Telegram’da bu sayı 2793. Facebook 1356.
Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabımı incelemek veya almak için TIKLAYINIZ.
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: