BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Stellar (XLM) geri dönecek mi? Analistler ne söylüyor?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Stellar (XLM) geri dönecek mi? Analistler ne söylüyor?

Stellar (XLM) geri dönecek mi? Analistler ne söylüyor?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasada yaşanan düşüşten etkilenen yatırımcılar, piyasanın ne zaman toparlayacağını merak ediyor. Stellar (XLM), geri dönecek mi? İşte analistlerin tahminleri ve detayları.

Stellar (XLM) geri dönecek mi? Analistler ne söylüyor?

Stellar’ın Livemint aracılığıyla NFT’lere geçişi, Stellar (XLM) için bir geçiş olarak görülüyor.  Merkezi olmayan protokol Stellar, faydasını sınır ötesi bir ödeme çözümü olarak açıklıyor. Blockchain ağının yerel kripto para birimi XLM bu nedenle Ripple’ın XRP’si gibi küresel devlerle rekabet ediyor.

Yatırımcılar, altcoini en son kripto trendlerine ayak uyduramadığı için eleştiriyor. Ethereum ekosistemi, 10.000 pikselli ve benzersiz yüz koleksiyonu olan en eski projelerinden biri olan CryptoPunks aracılığıyla dijital sanat ve koleksiyonlara öncülük et O zamandan beri, NFT’ler birkaç katman 2 ölçekleme çözümü ve blok zinciri ağları üzerinde gelişti. Stellar, dijital bir koleksiyon ve NFT pazarı olan Litemint’in lansmanı ile son zamanlarda Non-Fungible token trendine giriş yaptı.

Stellar’ın büyümesini destekleyen kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Stellar Development Foundation (SDF) ile Singapur Para Otoritesi (MAS), Merkez Bankası Dijital Para Birimi (CBDC) çözümleri oluşturmak için beraber çalışma kararı aldı.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmleri

İlginç bir şekilde, Stellar blok zinciri, Cardano, Chainlink ve diğer altcoinlerin yanı sıra Github’daki ortalama günlük geliştirme faaliyetlerine dayanan en iyi projelerde yer aldı. Stellar ekosistemindeki güncellemelerin, tüccarlar ve NFT sahipleri arasında yükseliş görünümünü tetiklemesi muhtemel görünüyor. Bu gelişmeler Stellar (XLM) için bir katalizör görevi görebilir.

Kripto piyasasının bir sonraki hareketinde gözler XLM’in üzerinde olacak. Analistler de XLM için çeşitli görüşler paylaşıyor. Piyasanın yakından takip ettiği Pentoshi’de bunlardan biri. Ünlü analist, sosyal paylaşım platformu Twitter’da XLM hakkında bir tahminde bulundu.

Kripto para tüccarı ve analisti @Pentosh1, XLM/BTC çiftinde %30 yukarı tırmanış öngördüğünü açıkladı. Stellar (XLM) yazım anında Coinmarketcap verilerine göre 0,32 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.