1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. “Bitcoin yıl sonuna kadar 140.000 dolar olacak! Ama tek bir şartla…”

“Bitcoin yıl sonuna kadar 140.000 dolar olacak! Ama tek bir şartla…”

“Bitcoin yıl sonuna kadar 140.000 dolar olacak! Ama tek bir şartla…”
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Celsius Network CEO’su, Bitcoin’in yıl sonuna kadar yeni bir zirve kaydedeceğini, ancak bunun da tek bir koşula bağlı oluğunu söylüyor.

Bitcoin yıl sonu hedefi: 140.000 dolar

‎Blockchain platformu Celsius Network’ün kurucu ortağı ve CEO’su Alex Mashinsky’ye göre, Bitcoin yıl sonu hedefi 140.000 dolar. Ancak ünlü CEO, bu koşulun gerçekleşmesi durumunda, Bitcoin‘in bu yıl yeni bir rekor daha kırabileceğini iddia ediyor.

"Bitcoin yıl sonuna kadar 140.000 dolar olacak! Ama tek bir şartla..."

 

Alex Mashinsky, Yahoo! Finans’a verdiği bir röportajda, yeni alıcılar piyasaya yeterli hacim enjekte ederse, Bitcoin’in 2021’de yeni bir rekor kırmak için kilit bir direnç bölgesinin üzerine çıkabileceğini söyledi.

“Yeni alıcılardan yeterli hacim gelirse, tekrardan 53.000 ila 55.000 dolar seviyesini test ederiz. Burayı da aşarsak, bu yıl yeni zirveler göreceğiz.”

Mashinsky, en büyük kripto para birimi bu hafta başında yaklaşık 53.000 dolardan 43.000 doların altına düşse de hala Bitcoin’in, önümüzdeki aylarda en az 140.000 dolarlık bir fiyata ulaşabileceğine inandığını söylüyor.

https://youtu.be/n1nkNdzUuF0

“Hala 140.000 ila 160.000 dolar seviyelerini göreceğimize dair inancım tam. Çinli madencilerden kaynaklı ani çöküş nedeniyle bu belki de gelecek yılın ilk çeyreğinde olacak. Ama kesinlikle daha da yükselecek.”

Celsius CEO’su, Bitcoin’in benimsenmesinin dünya genelinde katlanarak hız kazandığını ve bunun da kripto para biriminin fiyatı için önemli bir yükseliş işareti olduğunu söylüyor.

“Bitcoin için ilk 100 milyon kullanıcıya ulaşmak 12 yıl sürdü. Bunu ikiye katlamak, beş ay sürdü. Şimdi ise, dünya çapında Bitcoin’e sahip olan, hesabı olan 200 milyondan fazla kullanıcı var. Yani kesinlikle geniş kitleler tarafından benimsenme hızlanıyor. Daha fazla talep, daha yüksek fiyatlar anlamına geliyor.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.