1. Home
  2. İnceleme
  3. Star Cards Nedir? Gelecek Vaat Ediyor mu?

Star Cards Nedir? Gelecek Vaat Ediyor mu?

Star Cards Nedir? Gelecek Vaat Ediyor mu?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

CryptoKitties ve Spells of Genesisten farklı olarak Star Cards, blockchain tabanlı ticaret kartı türünden çok farklı bir tür. Şirket Ethereum blockchain’in zirvesinde başarılı koleksiyonlar düzenleyerek, ticari kartlarını benzersiz hale getirdi. Her kart tipinden sadece biri mevcut olacak ve toplam tedarik 586,155 kartta sınırlandırılacak.


Star Cards’ın Arkasındaki Fikir Nedir?

 

Nasıl Çalışır?

Star Cards ekibi, eski ABD başkanları ve Satoshi Nakamoto da dahil olmak üzere, hayatın her kesiminden ünlülerin uzun bir listesini yaptı. Sınırlı tedarik nedeniyle, gelecekte kart eklenmeyecek ve koleksiyonları blockchainden çıkarmak da mümkün olmayacak.

Ethereum blockchain’in üzerine inşa edilen her ticaret kartı projesinde olduğu gibi, yeni kartlar partiler halinde tanıtılacak. İlk önce Mr.T, Bon Jovi, Christina Aguilera için özel kartlar hazırlandı. Bunlar projenin Genesis Sürümü’nün bir parçası, ama çok yakın gelecekte daha fazla isim eklenecektir.

Bazı insanlar bunu kriptopara dolandırıcılığı olan Ponzi şeması gibi düşünebilirken, aslında durum böyle değil. Proje, ilgili tarafların belirli bir kartın kalıcı olarak sahipliğini teklif ettiği bir girişim olarak görülmeli. Henüz kartların kendileriyle fazla bir şey yapılamasa da, bu durum gelecekte değişecektir.

Ünlülerin kartlarının üzerinde kontrol sahibi olmak teoride kulağa hoş geliyor. Star Cards henüz cazibe merkezi haline olmadan önce yapılması gereken çok iş var. Fiili olarak piyasada kullanımı başlayana kadar, proje daha da geliştirilmeli ve daha çekici hale getirilmelidir.