1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Şok! Times dergisi de Bitcoin kabul etmeye başlıyor!

Şok! Times dergisi de Bitcoin kabul etmeye başlıyor!

Şok! Times dergisi de Bitcoin kabul etmeye başlıyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kurumsal firmalar ya doğrundan Bitcoin’e yatırım yapıyor ya da Bitcoin üzerinden ücret kabul ediyor. Bitcoin kabul eden yeni dev şirket oldukça farklı bir sektörden.


Tesla’nın ardından Bitcoin kabul eden dev holding!

Bitcoin ve kripto paraların kabulü ve yaygınlaşması son gaz devam ediyor. Tesla’nın ardından yeni bir dev firma daha Bitcoin üzerinden ödeme kabul edecek ve bilançosunda Bitcoin tutacak.

Bu firma Times Magazin!

Grayscale ile Time Magazin arasından yapılan anlaşmanın ödemesi, Bitcoin üzerinden yapılacağı duyuruldu. Aşağıda yapılan duyuruyu görüyoruz.

Lütfen Bkz: Bitcoin haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Duyuruyu bizzat Grayscale’in CEO’su Michael Sonnesshein duyurdu. Sonnesshein, Times Magazin ile bir dizi video çekimi için anlaşma sağladıklarını belirtti. Bu seride Times, takipçilerine Bitcoin ve kripto paraları tanıtacak. Times’ın başkanı Keith Grossman ve Time dergisi ödemeleri Bitcoin üzerinden almayı kabul etti.

Grayscale’in CEO’su Times’ın bilançosunda ilk Bitcoin tutacak olan medya organı olduğunu belirtti.

Time Magazin son dönemde Bitcoin ve kripto paralara yönelik ciddi açılımlar sergiliyordu. En son Bitcoin ve kripto paralar konusunda uzman editör iş ilanı dikkat çekmişti. Şimdi yılların saygın dergisi, bilançosunda Bitcoin tutan ilk medya organı olarak tarihe geçecek.

Kaynak