1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Solana’da ekim hedefi! Kaç dolar olacak
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Solana’da ekim hedefi! Kaç dolar olacak

Solana’da ekim hedefi! Kaç dolar olacak
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasalarında son haftalarda gözler Solana’nın (SOL) üzerinde. Solana yükselişe devam edecek mi? Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Solana’da ekim hedefi! Kaç dolar olacak

Solana 2021 yılının ikinci yarısında fırtına gibi esiyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine 150,43 doları görerek çıkan kripto para yükseliş sinyalleri vermeye devam ediyor. Coinmarketcap verilerine göre kripto piyasasının en değerli 7. varlığı olmuş durumda. Toplam değeri ise yaklaşık 41 milyar dolar.

Ağ önümüzdeki birkaç hafta içerisinde ilk 5 arasına girmeyi hedefliyor. Solana’nın bu hedefe ı-ulaşmak için diğer altcoinlerden daha iyi bir performans göstermesi gerekiyor. Altcoin piyasası da oldukça hareketli.

Ancak Solana aynı yükseliş trendini sürdürürse önümüzdeki haftalarda 200 doların üzerine çıkabilir. Veriler 235-240 doları görebileceğini gösteriyor. SOL bu seviyelere çıkarsa toplam değeri 67 milyar dolar seviyesine çokacak ve bu değer onu ilk 5’e sokacak.

Popüler bir kripto tüccarı ve analist Bluntz kısa süre önce Solana’nın performansı hakkındaki görüşünü paylaştı. SOL rallisine başlamadan önce bu olasılığı öngörmüştü. Solana’nın 57 dolardan sonra patlayacağını öngören analist 150 dolara kadar olan ralliyi tahmin etti.

Bkz: Bitcoin 2.0 boğa sezonu başlıyor!

Bluntz, ekim ayı sonuna kadar Solana’nın 240 dolara ulaşacağını belirtiyor. Ancak bu noktadan sonra bir düzeltme yaşanacağını ve yıl sonunda en kötü ihtimal ile 200 dolarlık seviyede olacağını belirtiyor.

Solana yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 141 dolardan işlem görüyor.

Bluntz, aynı zamanda dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kendi coini olan Binance Coin (BNB) ile Solana’nın benzer hareketler gösterdiğini vurguladı.

BNB’nin 43 dolardan kırdığı direncin Solana ile benzer olduğunu ifade eden Bluntz’a göre BNB’nin gösterdiği sıçramayı Solana’nın göstermemesi için hiçbir neden yok. Önümüzdeki haftalarda Solana’yı konuşmaya devam edebiliriz.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.