1. Home
  2. Güncel Haber
  3. SOL CEO’sundan piyasa yorumları!

SOL CEO’sundan piyasa yorumları!

SOL CEO’sundan piyasa yorumları!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SOL CEO’sundan piyasanın son durumu ile ilgili müthiş yorumlar geldi. CEO Yakovenko piyasa ile ilgili neler söyledi?

SOL CEO’su neler söyledi?

Sol CEO ’su  ve kurucu ortağı Anatoly Yakovenko, kripto piyasasının bir balon içinde olduğu iddialarına yanıt verdi.

Yakovenko piyasanın aşırı değerlendiği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi. Sol son ayda 40 milyon dolarlık hacme doğru son hızla ilerleyen bir proje.

Yakovenko piyasanın içinde bulunduğu durumun biraz farklı olduğunu o nedenle piyasanın önceki değer şişirme gibi durumlarına benzemediğini belirtti. 

Yakovenko 2020 yılından önce yaşanan üç yıllık piyasanın çöküş döneminde piyasanın kendini geliştirmekle meşgul olduğunu bunun da piyasaya çok olumlu etkisi olduğunu vurguladı.

Yakovenko piyasadaki yüksek kapitalizasyonun,kriptonun benimsenmesi ve teknolojinin artan kullanılabilirliği ile ilgisi olmadığını vurguladı. Ünlü CEO ayrıca yaratıcı insanların yeni fikirlerle piyasaya zenginlik kattıklarını söyleyerek NFT örneğini verdi. 

Yakovenko son olarak kripto piyasasının içinde bulunduğu son durumu internetin keşfinden sonra e-maillerin kullanılmaya başladığı zamana benzetti.

Kripto para piyasasının devam eden gelişmesini ve fiyatların yükselmesini bir balona benzetenlere Yakovenko’nun verdiği cevap yeterli olacaktır. Piyasa sağlam adımlarla geleceğe doğru ilerlerken umut vaat etmeye devam ediyor.

Kaynak