SocialChains Nedir?

Social Chain Nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merhaba sevgili okurlar. Bugün SocialChains projesinin Temel Analiz‘i ile karşınızdayım. Bu yazımızda“SocialChains Nedir?” sorusuna cevap aramaya çalışacağız.


SocialChains Nedir?

“Dünyanın En Güvenli Sosyal Medya Platformu”

SocialChains, kullanıcılarına üst düzey bir gizlilik sunan, dünyanın en güvenli sosyal medya sitesidir (iddiaları bu yönde).

SocialChains’te kullanıcılar projenin başarısının ayrılmaz bir parçası olduğu için şirket, kârının %50’sini kullanıcılarla paylaşmaya karar vermiş.

Platformumuz, eksiksiz bir sosyal medya özellikleri ve işlevleri grubuna sahip.

Ek olarak, yakında kullanıcıların birbirleriyle iş yapmalarını, platform üzerinden güvenle işlem yapmalarını ve böylece SocialChains’te yepyeni bir sosyal ekonomi yaratmalarını sağlayacak çok çeşitli uygulamalar ve özellikler sunulacakmış.

Tamamen Doğrulanmış Kullanıcılar

Proje, kullanıcılarına mümkün olan en güvenli deneyimi sağlamak için, tüm kullanıcıların devlet tarafından verilen fotoğraflı kimliklerini sisteme yüklemelerini istiyor (Bu kimileri tarafından pek hoş karşılanmayacak).

Gizlilik

E-postalarınız ve verileriniz asla okunmaz, taranmaz (scan), satılmaz veya başkalarıyla paylaşılmaz. SocialChains, kullanıcı verilerini onların izinleri olmadan okuyamaz (Neden izin versinler ki dediğinizi duyar gibiyim).

Kâr Payı

Değerli verilerinizi diğer sosyal medya sitelerine neden ücretsiz olarak veresiniz ki? SocialChains kazancının %50’sini kullanıcılarıyla paylaşmaya hazır.


Platform alttaki görselde belirtildiği üzere hem tüketiciler hem de işletmeler için birçok kullanım durumu öngörüyor.

SocialChains SocialChains Nedir?

Bir kişinin kimliği tescilli SocialChains teknolojisi tarafından onaylandıktan sonra, ortaya birçok fırsat çıkabilecek.

Şirket burada örnek olarak “gig ekonomy” olarak tabir edilen modeli göstermiş. Bu model şirketlerin çalışanlarıyla belirsiz süreli sözleşme yapmak yerine geçici ve kısa dönemli kontratlar yaptığı çalışma biçimi anlamına geliyor. Bunun her iki taraf için daha güvenli ve daha akıcı olduğunu belirtmişler.

Platform ivme kazandıkça entegre çözümler için ortaklıklar geliştirmeyi umuyor; örneğin özel topluluklar veya online dating olarak ifade edilen çevrimiçi flörtleşme sistemi. Özellikle kadınların suistimaline açık bu girişim bence hiç hoş değil.

Ekibin tecrübeli olduğunu söylemek mümkün.

Tamamını görmek için TIKLAYINIZ.

11 sayfalık Whitepaper bana oldukça basit göründü.

Projenin uygulamasını (app) indirdim. Yukarıda da belirttiğim gibi cep telefonu, ad-soyad, e-mail, doğum tarihi ve kimlik kartı gibi verilerinizi sisteme yüklemenizi istiyorlar.

Sonuç olarak ben projeyi beğenmedim. Lütfen kendi araştırmanızı yapınız.

Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabımı incelemek veya almak için TIKLAYINIZ.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
SocialChains Nedir?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.