Loading...
btc
BTC
0.4%
Bitcoin
58.122,01 USDT
eth
ETH
0.17%
Ethereum
3.138,99 USDT
bch
BCH
1.71%
Bitcoin Cash
375,01 USDT
xrp
XRP
7.86%
Ripple
0,51 USDT
ltc
LTC
1.78%
Litecoin
70,49 USDT
bnb
BNB
0.52%
Binance Coin
536,58 USDT
sol
SOL
-0.07%
Solana
139,36 USDT
avax
AVAX
0.43%
Avalanche
26,07 USDT
ada
ADA
1.79%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
2.79%
Poladot
6,27 USDT
doge
DOGE
1.6%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
2.6%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Smart Marketing Token, Blockchain Pazarlaması hakkındaki beklentileri kökten değiştiriyor

Smart Marketing Token, Blockchain Pazarlaması hakkındaki beklentileri kökten değiştiriyor

Smart Marketin Token, Blockchain Pazarlaması hakkındaki beklentileri kökten değiştiriyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dijital reklamcılık ciddi biçimde değişime uğruyor ve blockchain teknolojisi sayesinde pazarlama sektöründe tam anlamıyla devrim yaşanıyor. Bu değişim sayesinde pazarlama ve ürünler hakkında şeffaflık artıyor. Bu sayede bireyler tam bilgiye daha rahat ulaşabilecek. İnsanlar takip ettikleri ekonomik ürünlerin organik olarak büyüyüp büyümediğini kolayca gözlemleyebilecek.

2021 yılı beraberinde insanların yararlanabileceği birçok yeni özelliği de beraberinde getirdi. Bu yeniliklerden birisi de Smart Marketing Token (SMT) platformu! Smart Marketing Token platformu, 2021 yılında İlk Koin Arzını (ICO) gerçekleştirerek fon toplamaya başladı. Platform, yatırımcıların dijitalleşme sürecine katılmasındaki zorlukları ortadan kaldırmayı hedefliyor.

SMT Ekosistemi nasıl çalışıyor?

Smart Marketing Token ekosistemi, pazarlama endüstrisinde sunulan hizmetlerde bireylerin bakış açılarını değiştirecek yeni yollar sunar.

ICO, IDO ve IEO gibi çeşitli fon toplama araçları üzerinden STC Ekosistemi sabit ücret politikası uygular. STC Ekosistemi üzerinden gerçekleştirilen fon toplam hizmetleri toplam net kârın %3’ü oranında ücretlendirilir. SMT, STC’yi (Öğrenci Para Terminali) destekler ve tüm ICO başlangıç sürecine ev sahipliği yapar.

Smart Marketing Token platformu, kullanıcılarının eğitim ve pazarlama becerilerini ve yeteneklerini geliştirmeleri için bir Eğitim Hizmeti sunuyor.

Kullanıcılar, SMT Hizmetleri bölümünü kullanarak 7/24 pazarlama hizmetlerini otomatik olarak satın alabilirler. Dahası platform, B2B (işletmeler arası) müşterilerinden kazanılan fonların bir kısmı kullanıcıları için ayırır. Bu fonlar geri alım ve staking programlarına katılan SMT platformu kullanıcılarına geri dağıtılır.

Smart Marketing Token platformu, Avrupa Birliği Standartları ile uyumlu olarak kullanıcılarına şeffaflık ve meşruiyet sağlamak için oluşturulmuştur. Platform kullanıcıları, yalnızca güvenilir girişimlerin teşvik edilmesini sağlamak için tarayacak ve analiz edecektir.

Smart Marketing Token Platformu

Smart Marketing Token platformu tokenize edilmiş ilk pazarlama ajansıdır. Platformun hizmet token’ı pazarlama hizmetlerinin ve piyasasının merkezsizleştirilmesini hedeflemektedir. Platform Ethereum blockchain’i üzerine inşa edilmiştir ve ajans hizmetleri ile kullanıcıları arasındaki iletişimi teşvik ederek başarılı bir pazarlama stratejisi geliştirir.

SMT platformu, blockchain tabanlı girişimler ve tokenize edilmiş startup’lar için B2B hizmetleri hazırlayan yenilikçi pazarlama ajansı olacaktır. Bireyler, SMT tokenlarını direkt desteklenen borsalardan satın almalı ve Smart Marketing Ajanslarına transfer ederek kendilerini piyasanın heyecanına bırakmalı.

SMT Token

Smart Marketin Platformunun en iyi özelliği İlk Koin Arzını (ICO) 2 Ağustos 2021’de başlatmış olmasıdır. Topluluk üyeleri ve kripto para yatırımcıları SMT Token alımına başlamıştır. SMT Token ICO’su Ekim 2021’e kadar 100 aşamada devam edecektir.

Her faz, 20,000 dolarlık bir tavan hedefi belirlemekte ve SMT değerinde %1’lik değer artışına neden olmaktadır. Şu anda 2 milyon dolarlık sermaye sınırı hedefi vardır. Dönüm noktasına giden yolun üçte birlik mesafesi olan 700,000 dolar biriktirildi bile.

10 milyon adet yakılabilir token miktarı vardır. İlk lansman fiyatı 1 dolardı. ICO katılımcıları SMT tokenlarını  Smart Marketing Token websitesi üzerinde kredi kartı, Coinbase ya da MetaMask Cüzdanlarını kullanarak satın alabilirler.

Smart Marketing Token platformu birçok iş ortaklığı geliştirdi. Student Coin, Lean Management Token (LEAN), Coinranking, Dextools ve son olarak Coincodex SMT platformunun iş geliştirdiği paydaşlar arasındadır. Platformun gelişimini sosyal medyadan da takip edebilir ve Facebook, Twitter, Telegram ve SMT web sitesinden erişim sağlayabilirsiniz.

Pazarlama alanını değiştirecek en devrimci platformun bir parçası olmaya hazırlanın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.