Loading...
btc
BTC
-0.49%
Bitcoin
69.666,53 USDT
eth
ETH
-1.33%
Ethereum
3.455,81 USDT
bch
BCH
-4.98%
Bitcoin Cash
583,51 USDT
xrp
XRP
-2.19%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-2.72%
Litecoin
96,08 USDT
bnb
BNB
1.28%
Binance Coin
612,32 USDT
sol
SOL
-2.34%
Solana
168,32 USDT
avax
AVAX
-3.41%
Avalanche
44,45 USDT
ada
ADA
-3.52%
Cardano
0,57 USDT
dot
DOT
-2.56%
Poladot
8,17 USDT
doge
DOGE
-0.33%
Doge Coin
0,19 USDT
shib
SHIB
-1.82%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel Skycoin (SKY) rehberi: SKY coin nedir? Temel analiz

skycoin-sky-nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Skycoin (SKY) nedir? SkyCoin, değerleme spekülasyonu yerine, kripto para birimi ve kamu defteri teknolojisinin gerçek kullanımını teşvik etmek amacıyla başlatılan eksiksiz bir blockchain teknolojisi ekosistemidir. Skywire olarak bilinen blok zincir uygulama platformu kesinlikle küresel ölçekte çok ilgiyi çekecektir.


Skycoin (SKY) nedir?

skycoin-sky-nedir-skywire-nedir

SKY Çoğu insanı heyecanlandıracak olan Skywire ekosistemi olsa da, Skycoin‘in insanları cezbedecek birçok yönü var. Skywire, gizlilik özellikleri üzerinde yoğunlaşan yeni bir internet ağı olacak şekilde tasarlanmıştır. Kurumsal ISP’lerin geçmişe özgü bir şey haline getirilmesi kolay olmayacak, ancak SKY ekibi yakın gelecekte bunu gerçekleştirebileceklerinden emin.

 

https://www.youtube.com/watch?v=DU3O6BoR-fI

Wire protokolü, gizlilik, gizlilik ve eşler arası merkezi olmayan örgü internete odaklanmaktadır. Skywire kullanıcıları arasında ücretsiz anlık ve sonsuz işlemler için SKY blok zinciri de bulunmaktadır. Skyminer aslında kullanıcıları bant genişliği karşılığı ödenen bir internet erişim noktasıdır.

Bu belirli projeye biraz daha güvenilirlik kazandıran orijinal Bitcoin ve Ethereum geliştiricileri tarafından tasarlanmış görünüyor. Ayrıca, bu ekosistemin Obelisk konsensüs algoritmasını kullanması ilginçtir. Gerçekten merkezi olmayan bir kripto para elde etmek için temelden inşa edilmiştir ve bunların tamamının nasıl işleyeceği konusunda daha teknik bir açıklama için teknik incelemeye (whitepaper) bakabilirsiniz.

Yeni internet için özel olarak inşa edilmiş bir donanım birimi olduğundan, Skywire madencisi kuşkusuz çok fazla ilgi görecek. Bunlar gerçek madencilik cihazları olmasına rağmen, ASIC cihazlarından çok daha enerji verimlidir. Bu makinelerin ilettiği bilgiler, SKY kazanmak için bir örgü ağına gönderilir.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

SKY coin kullanım alanı

İnsanların Skycoin’i nasıl kazanabileceği açık olsa da, harcama tamamen farklı bir konudur. Bu kripto aktarımı, dijital bant genişliği için varsayılan kripto para görevi göreceği için sadece geleneksel bir dijital para biriminden daha fazlasıdır. Ağ üzerinden gönderilen her şey, süreçteki kullanıcılar için SKY kazanacaktır. Bu para biriminin harcanması genellikle şebeke tarafından sağlanan bant genişliğine erişmek amacıyla yapılır. Ağ, çok fazla sorun olmaksızın saniyede binlerce işlemi halledebilecek gibi görünüyor.

SKY coin VE SKY wire’nin Geleceği

Şu an itibariyle, proje ekibi DEX desteğini uygulamaya ve wire test ağını başlatmaya odaklanıyor. Ayrıca birkaç ek borsada projenin listesini göreceğiz ve wire Miner’ın önümüzdeki bir kaç hafta da piyasaya çıkması bekleniyor. Son birkaç aydır oldukça başarılı olmasına rağmen ekibin bu yo haritasına uyup uymayacağını görmek ilginç olacak.

SKY canlı fiyat grafiği

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.