1. Home
  2. İnceleme
  3. Güncel Skycoin (SKY) rehberi: SKY coin nedir? Temel analiz

Güncel Skycoin (SKY) rehberi: SKY coin nedir? Temel analiz

Güncel Skycoin (SKY) rehberi: SKY coin nedir? Temel analiz
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Skycoin (SKY) nedir? SkyCoin, değerleme spekülasyonu yerine, kripto para birimi ve kamu defteri teknolojisinin gerçek kullanımını teşvik etmek amacıyla başlatılan eksiksiz bir blockchain teknolojisi ekosistemidir. Skywire olarak bilinen blok zincir uygulama platformu kesinlikle küresel ölçekte çok ilgiyi çekecektir.


Skycoin (SKY) nedir?

skycoin-sky-nedir-skywire-nedir

SKY Çoğu insanı heyecanlandıracak olan Skywire ekosistemi olsa da, Skycoin‘in insanları cezbedecek birçok yönü var. Skywire, gizlilik özellikleri üzerinde yoğunlaşan yeni bir internet ağı olacak şekilde tasarlanmıştır. Kurumsal ISP’lerin geçmişe özgü bir şey haline getirilmesi kolay olmayacak, ancak SKY ekibi yakın gelecekte bunu gerçekleştirebileceklerinden emin.

 

Wire protokolü, gizlilik, gizlilik ve eşler arası merkezi olmayan örgü internete odaklanmaktadır. Skywire kullanıcıları arasında ücretsiz anlık ve sonsuz işlemler için SKY blok zinciri de bulunmaktadır. Skyminer aslında kullanıcıları bant genişliği karşılığı ödenen bir internet erişim noktasıdır.

Bu belirli projeye biraz daha güvenilirlik kazandıran orijinal Bitcoin ve Ethereum geliştiricileri tarafından tasarlanmış görünüyor. Ayrıca, bu ekosistemin Obelisk konsensüs algoritmasını kullanması ilginçtir. Gerçekten merkezi olmayan bir kripto para elde etmek için temelden inşa edilmiştir ve bunların tamamının nasıl işleyeceği konusunda daha teknik bir açıklama için teknik incelemeye (whitepaper) bakabilirsiniz.

Yeni internet için özel olarak inşa edilmiş bir donanım birimi olduğundan, Skywire madencisi kuşkusuz çok fazla ilgi görecek. Bunlar gerçek madencilik cihazları olmasına rağmen, ASIC cihazlarından çok daha enerji verimlidir. Bu makinelerin ilettiği bilgiler, SKY kazanmak için bir örgü ağına gönderilir.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

SKY coin kullanım alanı

İnsanların Skycoin’i nasıl kazanabileceği açık olsa da, harcama tamamen farklı bir konudur. Bu kripto aktarımı, dijital bant genişliği için varsayılan kripto para görevi göreceği için sadece geleneksel bir dijital para biriminden daha fazlasıdır. Ağ üzerinden gönderilen her şey, süreçteki kullanıcılar için SKY kazanacaktır. Bu para biriminin harcanması genellikle şebeke tarafından sağlanan bant genişliğine erişmek amacıyla yapılır. Ağ, çok fazla sorun olmaksızın saniyede binlerce işlemi halledebilecek gibi görünüyor.

SKY coin VE SKY wire’nin Geleceği

Şu an itibariyle, proje ekibi DEX desteğini uygulamaya ve wire test ağını başlatmaya odaklanıyor. Ayrıca birkaç ek borsada projenin listesini göreceğiz ve wire Miner’ın önümüzdeki bir kaç hafta da piyasaya çıkması bekleniyor. Son birkaç aydır oldukça başarılı olmasına rağmen ekibin bu yo haritasına uyup uymayacağını görmek ilginç olacak.

SKY canlı fiyat grafiği