1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Scry.Info (DDD) coin rehberi: DDD nedir? geleceği var mı?

Güncel Scry.Info (DDD) coin rehberi: DDD nedir? geleceği var mı?

Güncel Scry.Info (DDD) coin rehberi: DDD nedir? geleceği var mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Scry.Info (DDD) coin nedir? Veri, bugün dünyadaki tüm bilgiler için yapı taşıdır. Bu kadar büyük miktarda veriyle ilgili problem ise onun geçerliliğidir. Gerçek veriler elde etmek çok zordur. İnternet genelinde bilginin yaygınlığı nedeniyle, dürüst ve güvenilir olan bilgileri bulmak gittikçe zorlaşıyor.


 

Scry.Info (DDD) coin nedir?

1972’deki internet devriminden önce Amerikan toplumunun yaklaşık % 46’sı birbirlerine güvenmeye meğilliydi. 2012 yılında ise bu sayı % 32’ye düştü.

Şans eseri, blockchain devrimi, üçüncü bir kişiye güvenmek zorunda kalmadan verileri doğrulama imkanı ortaya koydu. SCRY.INFO, veri entegrasyonunu iyileştirmek, sürü zekasını sunmak ve kesin verilerin doğrulanmasını öngörmek için blockchain’in kullanılmasını mümkün kılan bir açık kaynak protokolüdür.

Scry.Info (DDD) Coin‘in CEO’su, müşterilere organik gıda tedarik etmek için kullanılan bir blockchain servis sistemi olan 5Ufarm‘ı işleten Eva Foo‘dur. Bu sistemde blokchain kullanımı kar elde etmeyi sağladı, ancak bir tayfun fırtınası, gelirleri büyük ölçüde etkilediği için 5Ufarm geliştirme çabaları askıya alındı.

Bu olaydan sonra Eva, bu teknolojiyi öngörülemeyen doğa olaylarından dolayı daha az “doğaya bağımlı” bir sisteme uygulamaya karar verdi. Çözüm, bugün SCRY.INFO olarak bilinen bir açık kaynak platformu biçiminde ortaya çıktı.

Verileri, değerlendirmeleri ve analizleri yorumlama yöntemleri tamamen devrim niteliğinde. Kullanıcılarına güvenilir ve özgün bilgileri düzenleme imkanı veriyor. Tüm bunlar akıllı sözleşmelerin kullanılmasıyla başarıldı.

Eva Foo’ya göre Scry.Info (DDD) Coin‘in amacı, blockchain teknolojisini daha fazla sektöre tanıtmak ve karı artırırken aynı zamanda maliyetleri düşürerek verimliliği daha fazla artırabilecek bir standart haline getirmektir. Onların projeleri ile diğer projeler arasındaki en büyük fark, SCRY.INFO’nun temel bir veri protokolü katmanı olarak halihazırda işlevsel bir modülü olmasıdır.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır? 

Bu da, henüz başlatılmamış bir proje geliştirmek yerine, mevcut projenin daha da geliştirilmesi için belirli bir finansmanın gerekli olduğu anlamına gelir. Daha fazla fon kullanılabilir hale geldikçe, halka daha fazla açık kaynak kodları sunulacaktır. Tahminlere göre  her 6 ayda bir yeni bir modül yayınlayacak ve 2020 yılında SCRY.INFO tüm işlevsel modüllere sahip olacaktır.

Scry.Info (DDD) Coin Sonuç:

Bir şey kesin ki, o da güvenilir verilerin bulunması gittikçe çok zorlaşmakta. Yanlış bilgi ve veriler, interneti devasa bir şekilde doldurdu. Şirketler tarafından hangi verilerin yanlış olduğunu ve hangi verilerin güvenilir olduğunu belirlemek için her gün sayısızca dolarlar harcanıyor. Eğer SCRY.INFO, Eva Foo’nun modüllerin yapabileceğini önerdiği şeyi yapabilecek kapasitede ise, o zaman buna yatırım yapmamak hiç akıl karı bir şey değil.

Sorun şu ki, birkaç küçük modül çoktan sunulmuş olsa bile, işlevselliğini garanti etmenin hiç bir yolu yok. SCRY.INFO’nun ekibine verdiği sözleri yerine getirme konusunda güvenmekten başka çaremiz yok gibi.

DDD Coin için görebildiğimiz en büyük uygulama banka endüstrisinde. Finans sektöründe neredeyse anında herhangi bir veriyi doğrulayabileceğinizi düşünün. Bu teknolojinin değeri ölçülemez ama aynı zamanda bunu yapabilirler mi acaba!

Üçüncü kişilere veri doğrulatma olayının ortadan kalkması demek bu iş için harcanan paranın elde kalması demektir. SCRY.INFO, vaat ettiklerini sunabildikleri sürece sektörde kalıcı olma potansiyeline sahiptir. Gözümüz her zaman SCRY.INFO’nun üstünde olacak ve tavsiyemiz, sizinde olsun.

DDD Coin, CoinMex’de Listelendi

DDD Coin, 20 Haziran 2018’de Beijing’de CoinMex‘te listelendi. CoinMex, faaliyet alanı borsa, cüzdan ve diğer sahalar olan global dijital fonların işlem yaptığı tam donanımlı bir platformdur. Bu borsanın asıl hizmet alanı global yatırımcılar için dijital fonlarına OTC, C2C ve dijital varlıkların finansal türevlerini işlemektir.

CoinMex borsası, küresel kullanıcılar için güvenli, hızlı, kullanışlı ve standart blockchain dijital fonlar sunmayı amaçlamaktadır. Cüzdanın asıl amacı token yayınlama, token denetimi ve token transfer hizmetleri sağlamaktır.

CoinMex cüzdanı, dijital fonların denetimini ve güvenlik yönetimindeki yetersizliği kapsıyor. Yani hileli projeler yada özel satışlar sonrası hileli partner davranışları gibi sorunları çözüyor ve güvenli, rahat ve standart hizmetler sunuyor.

CoinMex’in ana üyeleri, blockchain endüstrisinde 5 yıldan fazla geliştirme ve pazarlama tecrübesi olan büyük kripto-borsaları veya önde gelen geleneksel güvenlik firmaları ile işbirliği içinde olan global anlamda en üst 3 borsadan oluşmaktadır.

CoinMex, Blockchain teknolojisinde, ürün tasarımında ve global anlamda borsa operasyonlarında zengin ve başarılı deneyime sahip birçok mühendis, analist, güvenlik uzmanı ile dünya klasında kripto borsasıdır.

Scry.Info (DDD) Coin, gerçek dünyadaki verilerin depolanması, doğrulanması, kullanımı, analizi, paylaşılması ve ticareti için bir platform sağlayan dünyanın ilk blockchain tabanlı sayısal verisidir. Scry.info, BlockMex ile derin bir ortaklığa girerek ortaklaşa bir blockchain dijital ekosistem oluşturacaklardır. Bu da dünyanın her yerindeki tüm kullanıcılar için kapsamlı bir finansman sağlayacaktır.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.