Loading...
btc
BTC
0.22%
Bitcoin
64.287,37 USDT
eth
ETH
-0.5%
Ethereum
3.500,98 USDT
bch
BCH
0.07%
Bitcoin Cash
383,23 USDT
xrp
XRP
-0.39%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.37%
Litecoin
73,89 USDT
bnb
BNB
-0.33%
Binance Coin
584,20 USDT
sol
SOL
0.58%
Solana
135,38 USDT
avax
AVAX
-6.07%
Avalanche
25,81 USDT
ada
ADA
-0.39%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
-0.63%
Poladot
5,58 USDT
doge
DOGE
0.12%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.59%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel QASH Coin rehberi: QASH coin nedir? Temel analiz

QASH Coin nedir kapsamlı analiz
QASH Coin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

QASH Coin nedir? LİQUİD platformunun yerel para birimidir . Quoine, kripto yatırımlarıyla ortaya çıkan likidite sorunlarını çözmek isteyen küresel bir kripto para birimi şirketidir.


QASH Coin’in Amacı Ne?

QASH coin‘in ne olduğuna ve nasıl bir gelecek beklediği üzerine değineceğiz. Herhangi bir vasıta ile daha fazla likiditeyi kripto para ekonomisine kazandırmak kolay bir başarı olmayacak. Her ne kadar QUOINE saygın bir borsa olsa da ticaret volümünün düşmesinin nasıl hızlıca büyük bir probleme dönüşebileceği biliniyor.

LIQUID platformunun yerel değeri, mevcut likidite kaynaklarının gelecekte yayılmasına yardım anlamına geliyor. Şimdilik bu kaynaklar kapalı.-ki bu daha fazla likidite problemine yol açıyor. Gelişmekte olan pazarlar bu bağlamda alınmıyor ve daha geniş likidite havuzlarını kullanmak iyi bir hareket rotası değil.

QASH Coin  Nasıl Çalışıyor?

Şurası aşikar ki depolanmış likidite rezervleriyle bağlantı kurmak için bazı eşleştirme makinesi formlarının oluşturulmasına ihtiyaç var. Bunu yapmanın oluşturulmuş olanlardan daha kolay olduğu söyleniyor fakat QUOINE ekibi global kaynaklı ticaret platformları World Book’un bu bağlamda büyük etki yapacağı konusunda çok emin.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Bu aynı zamanda Prime Brokerage olarak bilinen yerel servislerin devamlılığını destekliyor. Oyunun adı;’ Kripto para borsalarının global networklarını bir araya getirip en üst düzey market likiditesini sağlayabilmek.’

Örtünün altında; LIQUID Platformu, kripto para ekonomisine büyük değer kazandıracak finansal bir kamu hizmeti. Tokenleri çıkaranlar, elinde bulunduranlar, ve yenilikçiler her ne kadar çok hızlı olmayacaksa da bu pazarda ek likidite oluşturmak için global bir çatı altında toplanacaklar. Güvence altına alınmış düzenleyici onay ve de kemer altı borsa ve bankacılık ilişkileri ile bu platform kesinlikle finansal sektör içinde büyük bir oyuncu haline gelecek.

Tüm bunlar kağıt üzerinde kulağa hoş geliyor. Fakat QASH’a ihtiyacı açıklamıyor. QASH tokenin finansal kurumlar ve fintech startuplar tarafından bir ödeme aracı olarak benimsenmesi yanında gelecekte Bitcoin ve Ethereum’a rakip olması da bekleniyor. Bu oldukça hevesli söylem güzel ancak olamayacağını düşünmek için de bir neden yok. Bu para tüm major borsaların ticari işlemlerinde kullanılabilir ve QASH zaten QUOINE hizmetlerinde kabul edilmiş bir ödeme aracı formu.

QASH Coin’in Geleceği ve LIQUID

Beklenebileceği gibi gelecek yıllarda yapılması gereken pek çok proses mevcut. LIQUID’in yol haritasına Beta sürümünün başlatılması da dahil. İkinci çeyrekte QASH coin için  yeni kullanım alanlarını da tanıtacak olan platform resmi olarak başlayacak.

Planların herhangi bir engele takılmayacağı varsayılarak 2019 un ikinci çeyreğinde QASH blockchainin canlanacağı ve LIQUID’ın 2019 un üçüncü çeyreğinde bankacılık lisansı elde edeceği de bunlar arasında konuşuluyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.