Loading...
btc
BTC
0.17%
Bitcoin
67.426,78 USDT
eth
ETH
0.11%
Ethereum
3.501,28 USDT
bch
BCH
-0.13%
Bitcoin Cash
445,53 USDT
xrp
XRP
-0.01%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-0.06%
Litecoin
77,27 USDT
bnb
BNB
-0.15%
Binance Coin
601,55 USDT
sol
SOL
-0.23%
Solana
148,96 USDT
avax
AVAX
-0.48%
Avalanche
31,40 USDT
ada
ADA
-0.19%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
0.21%
Poladot
6,39 USDT
doge
DOGE
-0.12%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
0.09%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel Bibox (BIX) token rehberi: BIX token nedir? Geleceği var mı?

Bibox (BIX) token nedir
bibox token
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bibox (BIX) token nedir? Şirket kendini daha çok gelişmiş şifreli dijital menkul değer birimi olarak konumlandırıyor. Gelecek yıllarda yapay zekanın bu alanda büyük bir çığır açması beklenmesine rağmen bu oldukça cüretkar bir ifadedir.


Bibox (BIX) token Nasıl Çalışıyor?

bibox-bix*token-nedir

Bibox (BIX) pek çok kişi Token’ın, Bitcoin’in, blockchain Adoptör’lerinin, profesyonel tacirlerin ve VClerin ilk mucitleri olan Çinli blok zincir devleri tarafından tasarlanan bir ticaret platformu olduğunu bilmiyor. Bu yine de gelişmiş kripto para birimlerinin hepsinin başarılı olacağı anlamına gelmez. Güvenliğe, istikrara, profesyonelliğe ve etkinliğe verdiği önemle Bibox’ın bu hedefe ulaşabilir.

Şu an için şirketin yapay zekâyı nasıl kullanacağı tam olarak net değil. Henüz kamu platformları ile ilgili çalışmalarını tamamlanmadı, ama yine de temel çalışma prensibi mevcut merkezi para birimlerine çok benziyor.

Ayrıca, EtherDelta ile aynı özellikte uçtan uca ticaret yapmayı da mümkün kılmaktadır. Nihai amaç alış veriş sırasında sayısal ölçüm ve analiz yapma imkanını, risk yönetimini yapabilme imkanını ve daha fazlasını veriyor. Bununla birlikte bu para birimi ile sunulan alış veriş piyasası ileride fiat paraları da içine alarak daha da geniş bir alana yayılması muhtemel.

Ayrıca Bibox Token kullanıcı ara yüzü KuCoin’ine oldukça benzemektedir. Bu platformu baz aldığımızda bu yaklaşımda bir hata olmamakla birlikte hala yapılacak çok iş olduğu görülmektedir. Her şeye rağmen, dijital para ticaretinde yapay zekanın ve diğer yenilikçi teknolojilerin hala yeterince yer almadığı görülmektedir. İnşallah bu durum gelecekte değişecektir.   

Bibox (BIX) Markası

Şirketin ICO’sunun çok başarılı bir şekilde para getirmesi ile Token ortaya çıktı. Şirketler markalarının Bibox listesinde görünür hale gelebilmesi için ödeme yapmak zorunda ve dolaşımda 270 milyon tokeni var.

Dolaşımdaki tokenler 200 milyona düşürülmedikçe markalar düzenli bir şekilde yok olacaktır. Bununla birlikte, BIX markası gelecekte kurulacak olan merkezileştirme platformu ücretleri için de kullanılacak. Son ama çok önemli olarak bazı “VİP uygulamalar” yalnızca BIX token sahipleri için ulaşılabilir olacak.

Bibox (BIX) Token’nin Hedefleri

Öyle görünüyor ki Token için şu anda merkezileştirilmiş para birimlerinin geliştirilmesi ve Al teknolojilerinin uygun bir şekilde kullanılmasının dışında mevcut başka bir hedefi yok. 

Yanlış bir izlemin olma ihtimaline rağmen bu paranın mevcut ticari hacminin büyük bir kısmı yapaymış gibi görünüyor. Şimdilik, ne gerçek bir yol haritası ne de zaman çizelgesi yok, ki bu çokça soru işaretine sebep olmakta. Bibox ve BIX’in başarılı olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.