1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Simle Token (OST) rehberi: OST token nedir? OST haber-yorum ve analiz

Güncel Simle Token (OST) rehberi: OST token nedir? OST haber-yorum ve analiz

Güncel Simle Token (OST) rehberi: OST token nedir? OST haber-yorum ve analiz
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Simle Token (OST) nedir? OST token, basit bir şekilde tasarlanmıştır. Bu yeni token, işletmelerin dünya çapında güçlenmesini ve daha güçlü dijital topluluklar ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Bu şüphesiz ilginç bir girişim, ama onu önemli kılan nedir?

 Simle Token Nedir?

 

simle-token-ost-token-nedir

OST token,tüm dünyadaki dijital topluluğa güç sağlamak için tasarlanmıştır. Herkes bu ekosistemi kullanabilir ve genel Ethereum (ETH) yan zincirleri aracılığıyla kendi dijital para birimlerini oluşturabilir. İşletmeler, bugünün ve çağın dijital gereksinimlerini karşılamak için kendilerinin daha dinamik sürümlerine dönüştürülebilir.

OST token hangi teknolojiyi kullanıyor

OST token, tüketici (app) uygulamalarının Tokenizasyon’u için bir ağ oluşturmak üzere tasarlanmış olsa da, bunu başarıyla gerçekleştirmek için uygun teknolojiye ihtiyaç duyacaktır. Proje, çözümleri sıfırdan inşa etmenin yüksek maliyetleri ve riskleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan, blok zincir teknolojisiyle ilişkili tüm geleneksel faydaları sunmaktadır.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Bu proje Ethereum’un üzerine inşa edilmiştir, bu da kullanıcıların bu ekosistemin sunduğu tüm teknolojilerden fayda sağlayacağı anlamına gelmektedir. Akıllı sözleşmeler ve kolayca yeni tokenlar çıkarma olanağı, şu anda keşfedilmeye değer iki özelliktir. 

Şimdiye kadar dikkat edilmesi gereken iki ana proje var. Her şeyden önce, işletmeler için Markalı Token’leri yayınlamak için OpenST protokolü var. İkincisi, Müşterinizi Bilin ve Kara Paranın Aklanmasını Bilme prosedürlerine odaklanan ST KYC çözümü bulunmaktadır. ICO girişimlerini keşfetmek için bir seçenek de var. özellikle de bu tür tekliflerin White Paper (beyaz listeye) eklenmesi söz konusu olursa.

 OST Token

Bu ekosistem, markaların ve şirketlerin kendi Token’lerini oluşturmalarına izin vermekle beraber, projenin kendi Token’i da var: OST Token satışı oldukça başarılıydı ve bu Token’ler, OST’nin üzerine oluşturulacak gelecek projelere yatırım yapmak için kullanılabilir. Ekip yakın zamanda, projelere kendileri yatırım yapmak için 10 milyon OST geri satın aldı; bu oldukça ilginç. 

OST token canlı fiyat

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.