Loading...
btc
BTC
-0.04%
Bitcoin
66.200,49 USDT
eth
ETH
-0.17%
Ethereum
3.562,89 USDT
bch
BCH
-0.05%
Bitcoin Cash
429,76 USDT
xrp
XRP
-0.18%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.04%
Litecoin
79,19 USDT
bnb
BNB
-0.4%
Binance Coin
605,71 USDT
sol
SOL
-0.34%
Solana
145,02 USDT
avax
AVAX
0.48%
Avalanche
30,15 USDT
ada
ADA
-0.1%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.13%
Poladot
6,23 USDT
doge
DOGE
-0.17%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.2%
Shiba Inu
0,00 USDT

Silinen videoda popüler DeFi platformu UniSwap hakkında müthiş iddialar!

UniSwap
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçtiğimiz hafta Paris’te düzenlenen EthCC konferansında UniSwap yöneticilerinden Ashleigh Schap’in youtube’a yüklenip sonra silinen videosunda müthiş detaylar ortaya çıktı.


Silinen videoda popüler DeFi platformu UniSwap hakkında müthiş iddialar!

Silinen videoda Ashleigh Schap, UniSwap’ın planlarından ve hali hazırda yürüttüğü açılımlardan bahsediyor. Açıklamalarda UniSwap’ın lider Fintech firmalara DeFi desteği sunabileceği iddia ediliyor. Bu amaçla UniSwap Paypal ve Robinhood gibi oluşumlarla dirsek temasında olduğu belirtiliyor.

Schap, dev fintech şirketlerinin DeFi konusunda ciddi biçimde eğildiklerini ve UniSwap gibi platformlarla yakından çalışmak istediklerini ileri sürdü.

Yukarıda bahsedilen videonun kamuoyuna sızmasının ardından UniSwap’ın CEO’su Hayden Adams açıklama yapmak zorunda kaldı. Adams, fintech şirketleri ile temasın olduğunu doğrularken şirket ismi telaffuz etmedi. Adams videonun youtube’den kaldırılmasını ise henüz netleşmiş bir antlaşma yok ve bu nedenle insanların yanlış yönlendirilmemesi için bu kararın alındığını ifade etti.

DeFi (merkezsiz finans) uygulamaları akıllı sözleşmeler sayesinde finansal sistemde aracıları ortadan kaldırarak finansal sisteme ciddi bir değişim öneriyor. Bu sayede DeFi’ler birçok bankacılık ve finansal hizmeti olağan üstü derecede düşük maliyette ve hızlı biçimde gerçekleştiriyor.

Lütfen Bkz: Ünlü yatırımcı Bitcoin fiyatlarının neden artışa geçtiğini açıkladı!

DeFi’ler sayesinde kripto para yatırımcıları bir banka hesabı açmadan sadece bir aplikasyon üzerinden birçok bankacılık işlemini yerine getirebiliyor. Bu kolaylık DeFi’leri popüler hale getiriyor.

UniSwap yazının kaleme alındığı saatte 19.19 dolardan işlem görüyor. 11.29 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile UniSwap CoinMarketCap sıralamasında 11’inci sırada yer alıyor. UniSwap tüm zamanların rekorunu 3 Mayıs 2021’de 44.97 doları görerek kırdı.

Aşağıdaki grafikte UniSwap fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

DeFi platformu UniSwap Silinen videoda popüler DeFi platformu UniSwap hakkında müthiş iddialar!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.