BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu Twitter’da milyonerler kulübünde; SHIB coin dur durak bilmiyor!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Shiba Inu Twitter’da milyonerler kulübünde; SHIB coin dur durak bilmiyor!

Shiba Inu Twitter’da milyonerler kulübünde; SHIB coin dur durak bilmiyor!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son dönemin en popüler meme tokeni, Dogecoin katili denilen Shiba Inu (SHIB) bugün itibariyle bir başka kilometre taşını geride bıraktı.

Shiba Inu (SHIB) coin Twitter’da milyonerler kulübünde

Shiba Inu (SHIB) coin kripto piyasasının gözdesi konumunda. Son 24 saat içerisinde #SHIB hastagi Twitter’daki en popüler on tweet arasında yer alıyor. İnsanlar Twitter’da Shiba yı arayıp etkileşime girdikçe SHIB coin fiyatı da artıyor.

Twitter’da yaşanan son popülaritesinden sonra Shib Twitter adresi 1 milyon takipçiye ulaştı. Hesap konuyla ilgili şöyle bir Tweet attı:

 

#ShibArmy, tarihimizde bir dönüm noktasına daha ulaşmamıza yardım ettiğiniz için teşekkürler. Bugün Twitter’da 1.000.000 Takipçiye ulaştık.

 

 

İlgili : Shiba Inu SHIB coin teknik analiz, yorum ve grafikler

SHIB coin Coinbase listelenmesi sonrası pump yaptı

Coinbase’in geçen ay yaptığı duyuru ile, SHIB coinin artık şirketin iOS ve Android mobil uygulamaları aracılığıyla kullanıcılara sunulduğunu ilan etti. Duyuru SHIB coin fiyatı üzerinde son derece pozitif etki yaptı.

Shiba Inu 16 Eylül’de Coinbase’e eklendi ve bu sayede borsadaki milyonlarca tradera daha kolay erişilebilir hale geldi. Bu hareket, Shiba Inu topluluğu tarafından da iyi karşılandı ve SHIB coin sadece 24 saat içinde %31,9’dan fazla yükseliş gördü.

DOGE coini parlatan Elon Musk SHIB coini de parlattı. Musk’ın “Floki” tweeti SHIB coinin popülaritesinde önemli bir yere sahip olduğu açık.

İlgili: Shiba Inu (SHIB) yükselişinde balina gizemi!

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: