1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Shiba Inu cephesinde son gelişmeler! SHIB yükselişe geçecek mi?

Shiba Inu cephesinde son gelişmeler! SHIB yükselişe geçecek mi?

Shiba Inu cephesinde son gelişmeler! SHIB yükselişe geçecek mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yeni bir konsolidasyon dönemi içerisindeyiz. En çok yatırım yapılan kripto paralardan biri olan Shiba Inu (SHIB), yükselişe geçecek mi? Detyalar ve teknik veriler haberimizde.

Shiba Inu cephesinde son gelişmeler! SHIB yükselişe geçecek mi?

SHIB gibi memecoinler de dahil olmak üzere kripto piyasasının genel performansı etkileyici değil. Neredeyse tüm kripto varlıklarının fiyatları son birkaç hafta içinde düştü. FTX çöküşü sonrası yaşanan uzaklaşma şimdilik bir durgunluğa dönüşmüş gibi gözüküyor.

Ancak önde gelen memecoinler hareketlerinde güç gösterdiler. Tüm piyasa zarar görse de memecoinler çoğu kripto paradan daha olumlu bir performans gösterdi.

Geçen hafta Dogecoin (DOGE) neredeyse %14 arttı. Shiba’da aynı süre içerisinde piyasanın genel eğiliminden daha iyi performans gösterdi.

Whalestats verilerine göre Shiba Inu Ethereum balinaları arasında hala en popüler altcoinlerden biri. Son iki haftada Ethereum zincirindeki ilk 100 balinanın SHIB varlıklarını önemli ölçüde değiştirmediğini bildirildi. Bu balinaların Shiba beklentilerinin hala devam ettiğini gösteriyor.

Shiba için en önemli sorulardan biri güvenlik meselesi. FTX çöküşünden sonra bazı kripto paraların ve ağların ne kadar güvenli olduğu tartışmaya açıldı. Shiba için yapılan bir yorum ise dikkati çekti.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

Santiment Insights’tan bir raporda, Shiba Inu’nun mevcut kripto pazarında yatırım için en güvenli paralardan biri olduğunu vurgulandı.

Zincir üstü veriler, bu haftanın başlarında çeşitli borsalarda yaklaşık 1,8 trilyon SHIB coininin transfer edildiğini ortaya çıkardı. Ayrıca FTX kripto borsasının çöküşünün ardından dev balinalardan Shiba Inu’nun benzer transferleri oldu.

Santiment’e göre ise Shiba ve Uniswap tarihsel olarak en düşük satın alma riskine sahip varlık grubu içinde yer alıyor. Kısacası SHIB için beklentiler hala alınabilir düzeyde.

SHIB, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,000009282 dolardan işlem görüyor.

shiba

 

Kaynak

 

 

Etiketler: