Loading...
btc
BTC
-0.12%
Bitcoin
63.346,37 USDT
eth
ETH
-0.58%
Ethereum
3.083,94 USDT
bch
BCH
-4.38%
Bitcoin Cash
486,04 USDT
xrp
XRP
-0.64%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.91%
Litecoin
78,80 USDT
bnb
BNB
-0.98%
Binance Coin
547,29 USDT
sol
SOL
-1.47%
Solana
136,48 USDT
avax
AVAX
0.27%
Avalanche
35,25 USDT
ada
ADA
1.6%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.38%
Poladot
6,73 USDT
doge
DOGE
-3.41%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-1.43%
Shiba Inu
0,00 USDT

Shiba Inu cephesinde son gelişmeler! SHIB yükselişe geçecek mi?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında yeni bir konsolidasyon dönemi içerisindeyiz. En çok yatırım yapılan kripto paralardan biri olan Shiba Inu (SHIB), yükselişe geçecek mi? Detyalar ve teknik veriler haberimizde.

Shiba Inu cephesinde son gelişmeler! SHIB yükselişe geçecek mi?

SHIB gibi memecoinler de dahil olmak üzere kripto piyasasının genel performansı etkileyici değil. Neredeyse tüm kripto varlıklarının fiyatları son birkaç hafta içinde düştü. FTX çöküşü sonrası yaşanan uzaklaşma şimdilik bir durgunluğa dönüşmüş gibi gözüküyor.

Ancak önde gelen memecoinler hareketlerinde güç gösterdiler. Tüm piyasa zarar görse de memecoinler çoğu kripto paradan daha olumlu bir performans gösterdi.

Geçen hafta Dogecoin (DOGE) neredeyse %14 arttı. Shiba’da aynı süre içerisinde piyasanın genel eğiliminden daha iyi performans gösterdi.

Whalestats verilerine göre Shiba Inu Ethereum balinaları arasında hala en popüler altcoinlerden biri. Son iki haftada Ethereum zincirindeki ilk 100 balinanın SHIB varlıklarını önemli ölçüde değiştirmediğini bildirildi. Bu balinaların Shiba beklentilerinin hala devam ettiğini gösteriyor.

Shiba için en önemli sorulardan biri güvenlik meselesi. FTX çöküşünden sonra bazı kripto paraların ve ağların ne kadar güvenli olduğu tartışmaya açıldı. Shiba için yapılan bir yorum ise dikkati çekti.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

Santiment Insights’tan bir raporda, Shiba Inu’nun mevcut kripto pazarında yatırım için en güvenli paralardan biri olduğunu vurgulandı.

Zincir üstü veriler, bu haftanın başlarında çeşitli borsalarda yaklaşık 1,8 trilyon SHIB coininin transfer edildiğini ortaya çıkardı. Ayrıca FTX kripto borsasının çöküşünün ardından dev balinalardan Shiba Inu’nun benzer transferleri oldu.

Santiment’e göre ise Shiba ve Uniswap tarihsel olarak en düşük satın alma riskine sahip varlık grubu içinde yer alıyor. Kısacası SHIB için beklentiler hala alınabilir düzeyde.

SHIB, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,000009282 dolardan işlem görüyor.

shiba

 

Kaynak

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.