1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Shiba balinaları harekete geçti! Yükseliş devam edecek mi?

Shiba balinaları harekete geçti! Yükseliş devam edecek mi?

Shiba balinaları harekete geçti! Yükseliş devam edecek mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba balinaları tokenleri toplamaya devam ediyor. Bir haftadan kısa sürede 200 milyon dolar değerinde token toplandı. Detaylar haberimizde.

Shiba balinaları harekete geçti! Yükseliş devam edecek mi?

En büyük kripto balinaları meme token çılgınlığına devam ediyor. En büyük Ethereum balinalarının topladığı tokenler arasında Shiba Inu’nun zirvede olduğunu daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Balinaların Shiba biriktirmesi hızla devam ediyor.

Büyük cüzdanların kripto paraları toplaması fiyat artışı beklediklerine işaret ediyor. Nitekim Shiba Inu bugün %17’lik bir ralliye imza attı. Shib yatırımcıları meme tokenin ekim ayında gördüğü büyük rallinin ardından Shiba’nın yeni yükseliş atağını bekliyor.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

28 Ekim’de 0,000086 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan kripto para yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,000037 dolardan işlem görüyor. SHIB tokenin piyasa değeri 20,585 milyar dolar olurken piyasanın en değerli 13. varlığı durumunda.

Balinalar arasındaki Shiba satın alma çılgınlığı isimsiz balinalar tarafından yapılan sekiz trilyon Shiba Inu token alımından sonra başladı. Sekiz trilyonluk büyük bir Shib alımından sonra, daha önce 134 milyar token tutan bir cüzdan 34 milyar Shiba daha aldı. Büyük bir balina ise rekor düzeyde Shiba’yı cüzdanına ekledi.  Yaklaşık 136 milyon dolarılık 4 trilyon Shiba Inu alan balinanın yarım milyar dolar değerindeki cüzdanının 4’te biri Shiba tokenlerinden oluşuyor. Satın alma gücündeki artış ve kripto para piyasasında genel hissiyat iyileşmesi ile Shiba Inu’da değer kazanmaya başladı.

Balinaların cüzdanlarındaki token miktarı

shiba

Kasım ayında başlayan düzeltme ile tüm zamanların en yüksek seviyesinden 0,000031 dolara kadar gerileyen Shiba Inu, dip destekten makul bir talep baskısı alıyor ve bu da yaklaşan bir ralliye işaret ediyor. Ayrıca Avustralya’da faaliyet gösteren kripto para borsası CoinJar’ın Shiba Inu’yu listeleyeceği haberleri de kripto paranın yükselişi için bir katalizör oldu.

SHIB tokeni, fiyatı 200 EMA’nın üzerinde işlem gördüğü için yükseliş eğilimini sürdürüyor. Günlük Göreceli Güç Endeksi (46) etkileyici bir toparlanma gösteriyor. 0,00003775 direncinin kararlı bir şekilde kırılması yeni bir Shiba rallisini başlatabilir.

shiba

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: