1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto turu: SHIB, XRP, AVAX, DOGE ve ADA’da haftanın gelişmeleri

Kripto turu: SHIB, XRP, AVAX, DOGE ve ADA’da haftanın gelişmeleri

Kripto turu: SHIB, XRP, AVAX, DOGE ve ADA’da haftanın gelişmeleri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SHIB yakma oranı %14,267 arttı, XRP hesapları 4,35 milyona yaklaştı, Robinhood XLM, XTZ ve AAVE’yi etkinleştiriyor. Kripto dünyasında öne çıkan olaylardan oluşan haber turumuz aşağıda.

SHIB, XRP, XTZ, XLM ve ADA’da son gelişmeler

Shiba Inu yakma oranı %14,267 arttı, fiyat düzeldi Shibburn’ün dünkü verileri, yok edilen tokenlerin sayısı çok büyük olmamakla birlikte %14.267 oranında büyük bir yanma oranı artışı gösterdi. Shibburn’e göre, o zaman yaklaşık 155 dolar değerinde olan yaklaşık 14.07 milyon token ölü cüzdanlara gönderildi. Bu arada, SHIB’nin piyasa değeri de 17 gün içinde ilk kez 6 milyar dolara ulaştı. Aynı zamanda, meme coin’in fiyatı %7’lik bir artışla 0.000011$’a yükseldi ve bunu Lüksemburg merkezli kripto para borsası Bitstamp’ın ABD’deki müşteriler için listeledikten sonra izledi. 0.00001071 dolar.

XRP hesapları 4.35 milyona yaklaşıyor, ancak işte daha çılgın istatistik XRPL’nin performansını izleyen web sitesi XRP Ledger Services, mevcut XRP hesap sayısının 4.342.550 olduğunu bildiriyor. Bu hesaplar tarafından tutulan toplam XRP miktarı 55.7 milyar olup, bunun 43.425 milyon XRP’si cüzdan oluşturulduğunda bloke edilen rezerv miktarını temsil etmektedir. Bir başka ilginç istatistik, gerçekte ne kadar az boş XRP cüzdanı olduğudur. Son verilere göre, milyonlarca XRP hesabından sadece 948’i hiçbir şey içermiyor. Bu nedenle, boş XRP hesaplarının sayısı toplamın sadece %0,02’sidir. Portal ayrıca, dolaşımdaki toplam 99,99 milyar XRP’den 44,3 milyar XRP’nin emanet hesaplarında tutulduğunu da açıklıyor.

shib

Robinhood, XLM, XTZ ve AAVE transferlerini mümkün kılıyor Yakın tarihli bir tweet’te, hisse senedi aracılık uygulaması Robinhood, Aave (AAVE), Stellar (XLM) ve Tezos (XTZ) için transferlere izin verdiğini duyurdu. Artık kullanıcılar bu kripto paraları Robinhood üzerinden gönderip alabilirler. Bu haftanın başlarında Robinhood, Tezos (XTZ) ve AAVE DeFi tokenini listeledi. Aylık 18,7 milyon aktif kullanıcısı olan Robinhood’a tanıtılan en yeni kripto para varlıklarıdır. Ağustos ayında Robinhood, Avalanche (AVAX) ile birlikte Stellar’ı (XLM) listeleyerek geçen Eylül ayında Avalanche için transferleri mümkün kıldı. Geçen ay Robinhood, ilk stablecoin USDC’yi de listeledi.

Dolandırıcılık uyarısı: Kripto para topluluğu kısa süre önce Cardano ağında en büyük iki meme parası olan Shiba Inu ve Dogecoin’i tespit etti: varlıklar, popüler Cardano izleme ve analiz platformu TipTool’da görülebilir. Ancak bunları kullanmak güvenli olmayabilir. Temel verilere göre, hem SHIB hem de DOGE şu anda köprüleme yapmıyor ve yalnızca birkaç cüzdan tarafından kontrol ediliyor. Bu, kullanıcıların fonlarının dolandırıcıların eline geçebileceğinden ciddi endişeler doğurur. Bildirildiğine göre, Cardano merkezli Shiba Inu ve Dogecoin’e yalnızca 200 ADA havuzlandı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: