1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Cardano Haberleri
  4. Robinhood bu altcoin için müjdeyi verdi, listeleniyor!

Robinhood bu altcoin için müjdeyi verdi, listeleniyor!

Robinhood bu altcoin için müjdeyi verdi, listeleniyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ADA’dan yapılan açıklamaya göre, Robinhood, beklenen ağ yükseltmesi öncesinde popüler altcoin Cardano’yu listeliyor. Kullanıcıların hisse senetleri, opsiyon sözleşmeleri ve kripto para birimleri de dahil olmak üzere bir dizi finansal varlık satın almalarını sağlayan popüler komisyonsuz işlem platformu Robinhood, popüler akıllı sözleşme platformu Cardano’yu ($ADA) listeledi. Platform, günümüzde çok sayıda kripto para birimini destekliyor. İlk faaliyete geçtiği 2018’de sadece BTC ve ETH vardı.

Robinhood popüler altcoin Cardano’yu listeliyor

Robinhood’un sosyal medyadaki listeleme duyurusu, müşteri talebine yanıt olarak Cardano’nun platforma eklendiğini gösteriyor. Cardano’nun ADA’sı şu anda platformda aktif olarak işlem görüyor ve listeleme, kripto para birimi ağına, Vasil harforku ile yapılan büyük bir yükseltmeden önce geliyor. Vasil hard forku, dört Cardano İyileştirme Önerisini (CIP) içerecek olan büyük bir yükseltme. Hardforkun Haziran ayı sonlarında uygulanması bekleniyordu, ancak arkasındaki ekip yükseltmeyi göndermeden önce dikkatli olmak istediği için Terra‘nın çöküşü nedeniyle ertelendi.

altcoin

Cardano yaratıcısı Charles Hoskison, hardfork’un “büyük bir performans artışı” sağlayacağını söyledi. Hoskinson, yakın zamanda geliştiricilerin hard fork üzerinde ilerleme kaydettiklerine dikkat çekti:

İşler çok hızlı ilerliyor. Hem topluluk hem de bizim tarafımızdan kapsamlı testler hala yapılıyor. Perde arkasında pek çok entegrasyon çalışması yapılıyor, bu nedenle tüm bu altyapı iyi görünüyor.

Hoskinson, yükseltmenin gerçekleşmesi için Eylül ayının işaret etti, ancak “bir şey keşfedilirse veya bir yerde önemli bir yavaşlamayla karşılaşırsak” tarihin değişebileceği konusunda uyardı.

Robinhood’un listelenmesi, özellikle Cardano’nun artık platformun 13.2 milyon aylık aktif kullanıcısı tarafından kullanılabilir olduğu ve likiditesini artırabileceği anlamına geliyor. Bildirildiği üzere, popüler bir kripto para analisti Cardano’nun yakında amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye başlayabileceğini öne sürdü. Traderlar, Ethereum’un bir İş Kanıtı (PoW) konsensüs algoritmasından bir Hisse Kanıtı (PoS) algoritmasına geçişine karşı korunmak için kripto para birimini kullanmaya başladığında bunun gerçekleşeceği iddia edildi.

Kripto para piyasasındaki 2.1 milyon YouTube abonesiyle bir video paylaşan Coin Bureau’nun sunucusuna göre, Cardano, Solana ve BNB Chain gibi Ethereum dışındaki akıllı sözleşme platformları, Ethereum’un yaklaşmakta olan büyük para birimine karşı bir korunma olarak görülebilir.

Kaynak

Etiketler: