fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. SEC’ten Ripple davasında yeni taktik!

SEC’ten Ripple davasında yeni taktik!

SEC’ten Ripple davasında yeni taktik!
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SEC’ten yapılan açıklamadan Ripple davasına yönelik yeni bir taktik içerisinde olduğu anlaşılıyor.

SEC’ten Ripple davasında yeni taktik!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), XRP yatırımcılarının Ripple davasına müdahil olmalarını engellemeye çalışıyor.

SEC, şimdiye kadar ikincil piyasa yatırımcılarına yönelik her hangi bir suçlamanın yapılmadığını duyurdu.

SEC yatırımcıların kendi takdir hakkını etkilemeye yönelik olarak, bir araya geldiklerini ve bir yüksek yargı kararı çıkarmaya çalıştıklarını ifade ediyor.

 

koinmedya_paradex

Müdahil olmaya çalışanlar, esas olarak SEC’i, XRP’nin ikincil piyasa yatırımcılarına yönelik bir yaptırım eylemi başlatmaya zorlamaya çalışıyorlar.

 

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu böyle bir girişimin ABD yargısı tarafından kabul görmeyeceğini ve kendilerine yönelik bir yüksek yargı kararının çıkmayacağını ifade ediyor.

SEC davaya müdahil olmaya çalışanların, davanın bir parçası olmadıkları için, XRP’yi engelleyen ya da delist eden borsalardan da her hangi bir yardım alamayacaklarını da ekliyor.

 

ripple SEC'ten Ripple davasında yeni taktik!

 

Müdahil olanlar davaya yeni bir şey katmıyor

SEC, davaya müdahil olmak isteyenlerin herhangi bir yeni argüman sunmadıklarını iddia ediyor. SEC’e göre, müdahiller, Ripple iddiasını aynen tekrarlıyor.

SEC, XRP yatırımcılarının bir yolsuzluğu ortaya çıkarmaya çalışan devlet kurumuna karşı, adeta “haçlı seferi” başlattıklarını belirtiyor. SEC çabaya öncülük eden avukat John Deaton’ın şahsi Twitter hesabına takipçi katma derdinde olduğunu iddia ediyor.

 

28 Şubat-14 Mart 2021 arasında, Deaton, SEC’e karşı bir yüksek yargı kararı çıkarma çabasının bir parçası olarak, yatırımcıları potansiyel bir toplu eyleme teşvik faaliyetlerinin odağı haline geldi.

 

“koinmedya_binance”

İlgili: Ripple teknik analizi: XRP grafiğinde kritik anlar!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler:
koinmedya_brave