1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Eski savcının SEC ile ilgili sözleri kurşun gibi! Bunun sonu nerede biter?

Eski savcının SEC ile ilgili sözleri kurşun gibi! Bunun sonu nerede biter?

Eski savcının SEC ile ilgili sözleri kurşun gibi! Bunun sonu nerede biter?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SEC ile ilgili eski federal savcının söylediği sözler kafa karıştırdı. SEC piyasayı tümden tehdit mi ediyor yoksa?

SEC ile ilgili eski federal savcının sözleri kafaları karıştırdı

Amerika Menkul Kıymetler Komisyonu SEC’in Coinbase’i tehdit eden sözlerinin ardından eski bir federal savcı SEC ile ilgili olarak inanılmaz şeyler söyledi. Savcı sEC’in kripto piyasasının tamamını kontrol altına almak için her yolu deneyeceğini söylüyor.

Çarşamba günü JAmes K. Filan, eski Birleşik Devletler Savcısı SEC’in Coinbase ürünleri ile ilgili tavrına karşılık Twitter da paylaşımda bulundu. Filan aynen şöyle söylüyor:

” SEC kripto piyasasının tamamını kontrol altına almadan rahatlamayacak. Bunun için de elinden ne geliyorsa yapacak. Bu yaklaşım sadece Ripple ile ilgili değil. Coinbase SEC’i kapalı kapılar ardında sindirme taktikleri uygulamak ile suçluyor. Bu şekilde Coinbase’in ödünç verme programını başlatmasını engellemek istiyor.”

https://twitter.com/FilanLaw/status/1435615232563503116?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1435615232563503116%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ffinbold.com%2Fformer-federal-prosecutor-says-sec-will-go-to-any-length-to-control-entire-crypto-space%2F

Filan menkul kıymetler danışmanlığında ve devlet soruşturmalarında uzman bir isim. aynı zamanda Amerika barosunun bir üyesi. Ripple topluluğu tarafından çok iyi tanınan bir isim

Çarşamba gününden bu yana Coinbase  SEC’in kendisini krediler konusunda tehdit ettiğini açıklamıştıç SEC’in kripto borsasının uyarmasına rağmen  o kredi programını bir menkul kıymet olarak kabul etmesine rağmen nasıl ve neden böyle bir sert çıkışlar yaptığını açıklamıyor.

“SEC bizi LEND’in menkul kıymet içermesi konusunda uyarmıştı ama neden ve nasıl böyle bir sonuca ulaştıklarının açıklamadılar.” diyor Coinbase.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.