1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Saylor’dan hodri meydan!! MicroStrategy Bitcoin stratejisini açıkladı

Saylor’dan hodri meydan!! MicroStrategy Bitcoin stratejisini açıkladı

Saylor’dan hodri meydan!! MicroStrategy Bitcoin stratejisini açıkladı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor medyan okudu! Saylor Microstrategy’nin Bitcoin stratejisini açıkladı.

Saylor’dan hodri meydan!! MicroStrategy Bitcoin stratejisini açıkladı

Michael Saylor, BI şirketi MicroStrategy CEO’su ve uzun dönem Bitcoin meraklısı. Saylor, 2020-2021 döneminde MicroStrategy portföyüne BTC alarak önemli bir kurumsal yatırımcı haline getirmişti. Saylor, son düşüş sonrası şirketin Bitcoin politikasını açıkladı.

Satmıyoruz!

Michael Saylor daha önce, 10 Mayıs’ya attığı bir tweette, Bitcoin’in ancak, 3562 dolara düşmesi durumunda likidite olma olasılıklarının olduğunu, o dönemde dahi stoklarının, yalnızca 205 milyon dolarlık bir kısmını likidite etmek zorunda kalabileceklerini dile getirmişti.

BTC haftayı düşüşle geçiriyor. 20 bin dolar seviyelerine kadar düşen BTC, yazı anında, 21.255 dolardan işlem görüyor.

bitcoin

Bitcoin’de ortaya çıkan son volatiliteli durum ve MicroStrategy’nin Bitcoin stratejisi ile ilgili, Saylor şunları söylüyor:

MicroStrategy bir Bitcoin stratejisi benimsediğinde volatiliteyi hesapladı ve bütçesini ona göre düzenledi. Dolayısıyla, MicroStrategy Bitcoin HODL yapmaya devam edebilir.

Bilindiği gibi MicroStrategy, şu an itibariyle en büyük halka açık Bitcoin yatırımcısı kurumsal şirket olarak karşımıza çıkıyor. MicroStrategy cüzdanlarında toplam, 129.218 BTC tutuyor. Şirket, 19.466 BTC’ini Silvergate Bankasına teminat olarak gönderirken elinde, mevcut fiyatlarla 2 milyar dolarlık BTC tutmaya devam ediyor.

Canlı BTC fiyatı: $ 26,116.00

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.