Loading...
btc
BTC
-0.34%
Bitcoin
64.654,20 USDT
eth
ETH
0.04%
Ethereum
3.514,48 USDT
bch
BCH
0.42%
Bitcoin Cash
391,48 USDT
xrp
XRP
0.46%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-1.29%
Litecoin
73,73 USDT
bnb
BNB
-0.16%
Binance Coin
586,75 USDT
sol
SOL
-0.67%
Solana
132,67 USDT
avax
AVAX
0.57%
Avalanche
27,74 USDT
ada
ADA
0.98%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
0.81%
Poladot
5,69 USDT
doge
DOGE
-0.23%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-0.11%
Shiba Inu
0,00 USDT

Samsung telefonlarda yeni kripto para kolaylığı

Samsung Galaxy S20
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Samsung, kripto para kullanıcılarının varlıklarını daha kolay yönetebileceği güncellemeler getirdi. Galaxy telefonlar, kripto para kullanıcıları için işlemlerde birden fazla yöntem sağlıyor.


Samsung, Galaxy cihazlarda kripto para kullanımını daha kolay yaptı

Kripto paralar, yüksek volatiliteli varlıklar olarak kalmaya devam ediyor. Bu özelliğinden dolayı bazıları kripto para almayabilir. Ancak yine de kısa vadeli kazanç arayanlar için iyi bir yatırım olarak görünüyor. HTC firması da özellikle blockchain kullanıcıları için tasarladığı Exodus 1 akıllı telefonunu çıkarmıştı. Böyle bir telefon yapan ilk şirketti.

Maalesef, bu telefon başarılı olmadı. Muhtemelen de bunun sebebi 700 dolarlık yüksek fiyatı ve çok sınırlı hedef kitlesinin olması. Her ne kadar HTC devamında çok daha güçlü ve daha ucuz Exodus 1S çıkarsa da yine başarılı olmadı. Bu telefon da 250 dolar civarındaydı. Bu “blockchain” telefonları kripto para yönetimini kolay yapıyor. Buna rağmen tüketiciler arasında popüler olmadı.

Samsung ise kısa süre önce yaptığı duyuruda Samsung Galaxy telefonlarında üçüncü taraf cüzdanlar üzerinden kripto para yönetimi ve ticaretine izin verdiğini bildirdi. Bu belirtilen gelişme son güncelleme ile geldi. Blockchain kullanıcıları çoğu Galaxy telefonda Samsung Blockchain Wallet üzerinden kripto para işlemlerine erişebilecek ve işlemleri gerçekleştirebilecek.

İlgili – Tesla yoksa Samsung var! Dev şirketten Bitcoin açılımı!

Samsung Galaxy telefonlarda donanım cüzdanlara bağlantı

Samsung Blockchain Keystore dışında Galaxy akıllı telefonlar şimdi de çeşitli donanım cüzdanlarına bağlantı kurulabilecek. Böyle cüzdanlara örnek olarak Ledger Nano S ve Ledger Nano X gösteriliyor.

Şunu da belirtmek gerekiyor ki Samsung Blockchain Wallet’de bir de haber akışı özelliği olacak. Bu uygulama kullanıcılara kripto para alanı ile ilgili son gelişmeler ve trendleri gösterecek.

Samsung Blockchain Wallet, ilk defa 2019 yılında şirketin amiral gemisi olarak adlandırabileceğimiz Galaxy S10 telefonu ile tanıtılmıştı. Bu uygulama şimdi Bitcoin, Ethereum, ERC tokenler, Tron ve TRC tokenler olmak üzere birçok kripto parayı destekliyor.

Daha önce de Samsung Blockchain Wallet, Galaxy kullanıcılarının kripto para birimi işlemlerini etkinleştirmek için blockchain teknolojisini kullanan diğer uygulamalara göz atmasına da izin veriyordu.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.