Cristiano Ronaldo, Binance ile ilk NFT koleksiyonunu başlattı

nft
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yalnızca Binance NFT’de bulunan CR7 NFT koleksiyonu, futbol yıldızı Cristiano Ronaldo’nun yer aldığı serinin ilki olacak. Özel bir anlaşmanın parçası olarak, Cristiano Ronaldo’nun ilk NFT koleksiyonu, 18 Kasım Cuma günü dünyanın önde gelen blockchain ekosistemi ve kripto para borsası Binance tarafından kullanıma sunulacak.

CR7 NFT koleksiyonu

Ronaldo’nun dahil olduğu küresel çaptaki bu pazarlama girişimi, NFT’ler aracılığıyla dünya çapındaki milyonlarca takipçisine ulaştıracak. Konu hakkında Binance kurucu ortağı ve pazarlama direktörü He Yi, şunları söyledi:

Metaverse ve blockchain’in internetin geleceği olduğuna inanıyoruz. Daha fazla insanın blockchain’i anlamasına yardımcı olmak ve spor ve eğlence endüstrisi için Web3 altyapısını nasıl oluşturduğumuzu göstermek için Cristiano ile işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz.

NFT

Süper Süper Nadir (SSR), Süper Nadir (SR), Nadir (R) ve Normal olmak üzere dört nadirlik düzeyine sahip yedi animasyonlu koleksiyon parçası içeren ilk Cristiano Ronaldo NFT koleksiyonu, 18 Kasım’da piyasaya sürülecek. Koleksiyondaki her NFT, Ronaldo’nun kariyerini belirleyen rövaşata vuruşlarından Portekiz’deki ilk yıllarına kadar hayatından ikonik bir sahne içeriyor.

Cristiano Ronaldo’dan kişisel bir mesaj, imzalı CR7 ve Binance ürünleri, gelecekteki tüm CR7 NFT droplarına garantili erişim, ücretsiz CR7 gizemli kutuları ve imzalı ürünler ve ödüller içeren eşantiyonlara VIP girişi dahil olmak üzere her bir nadirlik seviyesiyle ilişkili benzersiz avantajlar olacak.

En yüksek değere sahip 45 CR7 NFT, Binance NFT pazarında açık artırmaya çıkarılacak. Bu 24 saatlik müzayededen sonra en yüksek teklifi verene NFT’ler verilecektir. SSR ve SR teklif fiyatları sırasıyla 10.000 ve 1.700 BUSD’den başlayacak. Binance’te kalan 6.600 NFT’nin normal  fiyatı 77 BUSD’den başlayacak. Ek olarak, yeni müşteriler Binance.com’a katıldıklarında Cristiano Ronaldo Gizem Kutusu (Cristiano Ronaldo Mystery Box) alacaklar.

nft


Sınırlı sayıda üretilen Ronaldo NFT’leri de bu kutularda bulunabilir. Bu CR7 Gizemli Kutular, RONALDO referans kimliğiyle kaydolan ilk 1,5 milyon yeni Binance kullanıcısının kullanımına sunulacak. Teklif döneminde sitede para yatıran ABD’deki kullanıcılar, Binance.com’un ABD’deki ortağı olan Binance.US’tan ücretsiz hatıra NFT’si alacak. Hatıra NFT’yi edinen kullanıcılar, gelecekte CR7 NFT satın almak için beyaz listeye erişebilecek. 2023’ün başlarında, Cristiano Ronaldo NFT serisinden ve belki de diğer önemli futbol yıldızlarından ek setlerin piyasaya sürüdüğünü göreceğiz.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Cristiano Ronaldo, Binance ile ilk NFT koleksiyonunu başlattı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.