Loading...
btc
BTC
-4.36%
Bitcoin
66.506,31 USDT
eth
ETH
-6.11%
Ethereum
3.443,69 USDT
bch
BCH
-6.98%
Bitcoin Cash
436,35 USDT
xrp
XRP
-4.56%
Ripple
0,47 USDT
ltc
LTC
-3.98%
Litecoin
76,49 USDT
bnb
BNB
-4.26%
Binance Coin
598,41 USDT
sol
SOL
-7.94%
Solana
146,42 USDT
avax
AVAX
-4.76%
Avalanche
30,74 USDT
ada
ADA
-5.85%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-2.9%
Poladot
6,32 USDT
doge
DOGE
-7%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-7.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Robinhood halka arz edildi! Nedir bu Robinhood?

Dogecoin yatırımcılarına müjde! - Robinhood kripto cüzdanı için...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Merkezi ABD’nin California eyaletinde bulunan Robinhood Marker Inc. finansal hizmet sunan bir şirkettir. Robinhood, komisyonsuz ve ücretsiz hisse senedi, kripto para ve finansal varlık ticaretine imkan tanıyor.


Robinhood halka arz edildi! Nedir bu Robinhood?

ABD’li kripto para yatırımcıları Robinhood aplikasyonlarını cep telefonlarına indirerek ücretsiz biçimce ve kolayca kripto para ve hisse senesi ticareti yapabiliyor. Robihood, son dönemde özellikle genç yatırımcılar ve kripto para yatırımcıları arasında oldukça popüler hale geldi.

Robinhood sayesinde komisyonsuz ve oldukça düşük fiyatlarla hisse senedi ve kripto para piyasalarına girebilen genç yatırımcılar, bu sayede finansal dünya ile tanışıyor ve tecrübe kazanabiliyor. Oldukça kolay indirilebilen ve kullanışlı ara yüzü sayesinde Robinhood, kısa sürede birçok yatırımcı tarafından talep edildi.

Robinhood’dan önce hisse senedi piyasalarında işlem yapmak isteyen yatırımcılar, Wall Street merkezli yatırım şirketleri ziyaret etmeleri gerekiyordu. Hem yüksek broker ücretleri hem de minimum ticaret seviyesi yatırım bankalarını sadece zenginler için bir adres haline getirdi. Robinhood bu nedenle orta direk tarafından hızlı biçimde kabullendi ve sınıfsal bir çatışmanın merkezi haline geldi.

Lütfen Bkz: Tesla’nın ne kadar Bitcoin’i var? Elon Musk ipucu verdi!

Robinhood gelirlerinin %38’ini opsiyon işlemlerinden, %25’ini hisse senedi satışlarından ve %17’sini ise kripto para ticaretinden elde ediyor. Robinhood özellikle Dogecoin yatırımcıları arasında oldukça popüler. Robinhood’un kripto para gelirlerinin %34’ünün Dogecoin kaynaklı olduğu belirtiliyor.

Robinhood, Nasdaq borsasında halka açıldı. RobinHood ($HOOD) hisseleri piyasaya 38 dolardan giriş yaptı ve toplam 55,000,000 hisse satıldı. Halka arzdan Robinhood’un yaklaşık 1.89 milyar dolar topladığı tahmin ediliyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.