1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analist: Ripple (XRP)’ın 1 dolar olmasının önünde yalnızca bir engel var

Analist: Ripple (XRP)’ın 1 dolar olmasının önünde yalnızca bir engel var

Analist: Ripple (XRP)’ın 1 dolar olmasının önünde yalnızca bir engel var
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 0,464 dolar destek seviyesinin üzerinde seyrediyor, ancak 0,561 ila 0,596 dolar arasındaki engel nedeniyle yukarı yönlü sınırlı görünüyor. Fxstreet kripto para uzmanlarına göre bu direnç alanının bir destek tabanına çevrilmesi, 0,900 dolara kadar %52’lik bir artışı başlatabilir. 0,464 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu daha düşük bir dip oluşturacak ve Ripple için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Ripple 1 dolar olur mu?

XRP fiyatı, son düşüşe rağmen diğer altcoinlere göre güçlü kalmaya devam ediyor. Ne olursa olsun, kripto piyasaları önyargılarını boğaların lehine değiştiriyor gibi görünüyor, bu nedenle yatırımcılar Ripple (XRP)’ın yükselişine devam etmesini bekleyebilir.

Ripple

Ripple (XRP) fiyatı harekete geçmeye hazır görünüyor. XRP fiyatı, 22 Eylül’de 0,331 ABD Doları ile 0,464 ABD Doları arasındaki üst sınırı kesti ve bunun üzerinde kalmaya devam etti. Bu bariyerin en son yeniden testi 13 Ekim’de yapıldı ve bunu şu ana kadar %15 oranında iten satın alma baskısında büyük bir artış izledi. XRP fiyatı 0,498 dolar civarında seyrederken, Bitcoin fiyatı bir yükseliş hareketi gördü. Bu eğilim devam ederse, yatırımcılar havale tokeni için satın alma baskısında daha fazla artış bekleyebilirler. Bu hareket, altcoinin Ocak 2022’den bu yana önemli bir seviye olan 0,561 ila 0,596 dolar arasındaki engeli yeniden test etmesine izin verecek.

Bu nedenle, bu engelin bir destek tabanına çevrilmesi, XRP fiyatı için önemli bir gelişme olacak ve XRP fiyatını %52 oranında artırarak 0,914$’da eşit zirveleri süpürebilir. İşler XRP fiyatını ararken, devam eden artış 0,561 ila 0,596 dolar arasında reddedilebilir. Ancak bu ret, 0,464 dolarlık destek seviyesini bir direnç bariyerine çevirirse yükseliş tezini geçersiz kılabilir. Böyle bir hareket, ayıların XRP fiyatını 0,397 dolardan orta noktaya indirmesinin yolunu açabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: