1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ripple’ı Avrupa Birliği’ne taşıyacak yeni ortaklık!

Ripple’ı Avrupa Birliği’ne taşıyacak yeni ortaklık!

Ripple’ı Avrupa Birliği’ne taşıyacak yeni ortaklık!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD menşeili ödeme şirketi Ripple, Litvanya firması ile uluslararası ödeme hizmet ortaklığı kurdu.

Ripple’ı Avrupa Birliği’ne taşıyacak yeni ortaklık!

ABD’nin San Francisco kentinde kurulu, Ripple (XRP), Litvanya’lı fineteck firması FINCI ile uluslararası para transferi hizmeti konusunda ortaklık anlaşması imzaladı. Avrupa Birliği ülkesi olan Litvanya firması ile yapılan anlaşma, Ripple’ı AB sınırlarına taşımış olacak.

Ripple, FINCI için On-Deman Likidite (ODL) servisi hizmeti sunacak. Kurulan ortaklıkla, B2B ödeme hizmetleri ve perakende havale işlemleri yapılabilecek.

Ripple'ı Avrupa Birliği'ne taşıyacak yeni ortaklık!

 

Konuyla ilgili olarak Ripple’dan yapılan açıklamada şunlara yer verildi.

Uluslararası geleneksel para transferi servisleri oldukça yavaş. RippleNet ODL, global kripto likiditesini para transfer servisleri hizmetine sokarak mevcut sorunlara çözümler getiriyor.

FINCI ile yaptığımız ortaklıkla Avrupa’ya giriş yapmaktan mutluyuz ve daha fazla Avrupalı ortak bulma konusunda istekliyiz.

Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yaşadığı hukuki sorunlarla gündemde olan Ripple’ın ABD dışına açılması şirket ve XRP yatırımcıları için oldukça önemli. Ayrıca Ripple’ın yeni bir kripto borsası üzerinde de çalıştığı biliniyor.

İlgili: Ripple SEC davasında son gelişmeler XRP fiyatına yansıdı

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: