fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ripple (XRP) rallisi başlıyor! İşte yeni hedef

Ripple (XRP) rallisi başlıyor! İşte yeni hedef

Ripple (XRP) rallisi başlıyor! İşte yeni hedef
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasa haftanın ilk günü başlarken oldukça hareketli. Ripple (XRP) hareketlendi ve yeni bir ralli başlatmaya hazırlanıyor. Ünlü analist teknik verileri açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ripple (XRP) rallisi başlıyor! İşte yeni hedef

Bitcoin 51,000 doların üzerine çıktı. Lokomotif kripto para altcoinleri yukarı çekiyor. Ünlü kripto analisti Michael Van de Poppe, yeni videosunda Ripple (XRP) hakkında detaylı veriler paylaştı.

Ünlü analist Youtube kanalında 120,000 abonesi için yaptığı yayında Ripple’ın yeni bir boğa koşusu başlatmaya hazır olduğunu açıkladı. Poppe, videonun çekildiği anlarda 1,26 dolar olan XRP’nin %50’lik bir ralli başlatmaya hazırlandığını vurguladı.

Bkz: Ripple haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ripple (XRP), Coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı anlarda 1,31 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 6. en büyük kripto para olan Ripple uzun süredir yatay bir seyir izliyordu.

XRP’ye baktığımızda, bu güzel [destek] düşüşü 1,06 dolardan yaşadığımızı görüyoruz. Ayrıca seviyeyi 1 dolar civarında işaretledim, çünkü bu çok iyi bir giriş noktası. Ancak 1,06 dolardaki çok önemli seviyenin burada destek sağladığını görebiliyoruz. Biraz konsolidasyon, yan hareketler ve büyük olasılıkla XRP için yukarı yönlü yeni bir kırılma yaşayacağız.”

Fibonacci uzatma aracını kullanan Van de Poppe, XRP için hedef fiyatın 1,85 dolar olduğunu ve bunun 2021’deki en yüksek seviyesi olan 1,96 dolara yakın olduğunu söylüyor.

“Büyük olasılıkla, 1,90 dolar değerindeki 0,000038 BTC’ye doğru bir sonraki itici harekete kadar bir ara vereceğiz. Bu düzeltmenin ardından daha yüksek seviyeleri göreceğiz.”

Ripple, SEC ile yaşadığı yasal süreçten oldukça fazla etkilendi. Ancak son döenmlerde davaya ilişkin olumlu haberlerin gelmesi ile yukarı doğru tırmanışa geçti. Piyasanın arkasındaki rüzgarda göz önünde bulundurulduğunda önümüzdeki günlerde Ripple’ı daha sık konuşmaya başlayabiliriz.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.