1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ripple (XRP) mı? Bitcoin (BTC) mi? Ünlü analist yanıtladı!

Ripple (XRP) mı? Bitcoin (BTC) mi? Ünlü analist yanıtladı!

Ripple (XRP) mı? Bitcoin (BTC) mi? Ünlü analist yanıtladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti son haftalarda kripto piyasasının gözdeleri olan Bitcoin ile Ripple’ı karşılaştırdı. Hangisi yatırımcılarının yüzünü daha çok güldürecek? Detaylar haberimizde.

Ripple (XRP) mı? Bitcoin (BTC) mi? Ünlü analist yanıtladı!

Sektörde DonAlt olarak bilinen ve sosyal paylaşım platformu Twitter’da 290,000 takipçisi bulunan kripto analisti XRP ile Bitcoin’i karşılaştırdı.

Kripto analisti XRP’nin Bitcoin’den daha iyi bir performans göstereceğini belirtti. Peki ünlü analist bunu söylerken gerekçe olarak ne ortaya koyuyor. Koinmedya.com olarak bu sorunun cevabını sizler için derledik.

Bkz: Ripple haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ünlü analist, XRP/BTC çiftinin büyük bir ters baş-omuz modeli yazdırdığını ve bunun bir yükseliş trendinin ortaya çıkışını işaret edebilecek teknik bir oluşum olduğunu söylüyor.

“HTF [yüksek zaman çerçevesi] döngüsü alt desteğinin tepesinde ters baş ve omuz oluştu. %50’ye kadar ve hala dirençten uzak. Sadece sabırlı olacağım ve tutacağım. Tam tersine dönerse, başa baş biraz üzerinde satacağım. Bana oldukça iyi görünüyor.”

DonAlt’ın grafiğine göre, XRP/BTC çifti 3,77 dolar değerinde olan 0.00007852 BTC’ye yükselebilir. Bu fiyat hedefine geçiş, paritenin yazı yazılırken 0,00002748 BTC (1,31 dolar) olan mevcut değeri için %185’lik bir yukarı potansiyele işaret ediyor.

ripple Ripple (XRP) mı? Bitcoin (BTC) mi? Ünlü analist yanıtladı!

Ünlü analist XRP’nin BTC karşısında daha iyi performans göstereceğini ifade ederken başka kripto paralara da dikkat çekiyor. Bitcoin Cash (BCH) onlardan biri. DonAlt, BCH/BTC çiftinin önemli bir destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardığını ve şimdi 950 dolar değerinde 0.02 BTC’nin üzerindeki hedefine yükselmeye hazır olduğunu söyledi.

ripple Ripple (XRP) mı? Bitcoin (BTC) mi? Ünlü analist yanıtladı!

Analistin hedefindeki diğer kripto para tedarik zinciri yönetim platformu VeChain (VET). DonAlt’a göre VeChain, 0.00000196 BTC’de (0.09 $) desteği tuttuktan sonra Bitcoin’e (VET/BTC) karşı yaşam belirtileri gösteriyor. Parite kritik fiyat alanını elinde tutarsa ET/BTC’nin 0.21 $ değerinde 0.0000045 BTC’ye yükseleceğini öngörüyor.

ripple Ripple (XRP) mı? Bitcoin (BTC) mi? Ünlü analist yanıtladı!

Kaynak