1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple ve SEC arasındaki davada sürpriz gelişme!

Ripple ve SEC arasındaki davada sürpriz gelişme!

Ripple ve SEC arasındaki davada sürpriz gelişme!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple ve SEC arasında tüm kripto dünyasının merakla beklediği davanın son durumu …

Ripple ve SEC davası ile ilgili Avukat James K. Filan tweetledi

Yargıç Sarah Netburn, Ripple ve SEC’in uzmanların  keşif raporlarını sunmaları için son tarihi uzatma talebini onayladı. Güncelleme ilk olarak James K. Filan tarafından paylaşıldı ve avukat, mahkemenin bir özet kararla ilgili ön hareket mektuplarının dosyalanması için bir uzatma verdiğini açıkladı. Ancak henüz bir son tarih belirlenmedi.

Avukat attığı tweet ;

 

“#XRPTopluluğu #SECGov v. #Ripple #XRP.   için mahkeme, ek süre talebini kabul etti. Özet karara ilişkin ön önergelerin verilmesi için süre uzatımı verilmiş, ancak grev ve görevden önergelerinin sonuçlanması için herhangi bir son tarih belirlenmemiştir.”

 

Bu haftanın başlarında, iki taraf birlikte Fact Discovery için verilen son tarihten sonra Ripple yöneticileri Brad Garlinghouse ve Chris Larsen’in ifadesini zorlamak için bir harekette bulunmuştu. Dosya açıldıktan sonra, Larsenin görevden alınma davası sürecinde avukatın hastalanması ile gerçekleşmeyen ifade alma işlemi tekrar başlatıldı. 

 

Şimdi taraflar, ifadelerin alınması için Eylül ayında bir takvim sunarken, mahkeme kesin bir tarih vermedi. Ancak avukata göre, “sürenin uzatılması için talepte bulunulması genellikle bu standart kuraldır.” Bu bir Docket Order olarak bilinir diye avukat J.K.Filan ekledi.

 

“Ön hareket mektuplarının veya Maddi Olayların sunulması için henüz belirli bir tarihin belirlenmediği anlamına gelir, çünkü bu tarihler Mahkemenin bekleyen Grev ve Düşürme Taleplerine ne zaman karar vereceğine bağlı olacaktır.”

 

Mahkeme, önünde bekleyen bu  davalar hakkında henüz karar vermedi. Diğer belgeler ise ancak bu kararlar verildikten sonra yeni dosya olarak açılabilir.

Yinede, ne olacağı konusunda hiçbir  tahmin edilemiyor. Ayrıca, konuyla ilgili 31 Ağustos’ta yapılması planlanan bir sonraki duruşmanın da halka açık olacağına dair spekülasyonlar da var.

Ripple ve SEC davası yılan hikayesi

SEC ve Ripple’ın henüz karşılıklı olarak ne keşfettiği bilinmiyor. Gözlemcilere göre, iki taraf da kendi davalarını kazanmak için bazı güçlü delil ve bilgilerle hazırlanıyorlar.  Ancak ne yazık ki, imtiyaz sorununun nasıl işlediğine bağlı olarak bu ayrıntıların  kamuya açıklanıp  açıklanmayacağı konusunda henüz bir bilgi yok. 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.